JÍZDA NA ČTYŘKOLCE ATV V TERÉNU

Tahle jízda na čtyřkolce ATV v terénu ho zaručeně dostane. Tam, kam neprojede auto ani motorka, vjede on, čtyřkolkový dobrodruh. Po prvních metrech z ní nebude chtít slézt. Zažije bláznivou jízdu, vychutná si v sedle čtyřkolky ATV nerovnosti terénu a o adrenalin nebude nouze.

4 799 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL17.10.
Zásilkovna18.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Tahle jízda na čtyřkolce ATV v terénu ho zaručeně dostane. Tam, kam neprojede auto ani motorka, vjede on, čtyřkolkový dobrodruh. Po prvních metrech z ní nebude chtít slézt. Zažije bláznivou jízdu, vychutná si v sedle čtyřkolky ATV nerovnosti terénu a o adrenalin nebude nouze. To, co umí ATV čtyřkolky, je totiž nesrovnatelné s motorkou či autem. Hází to s ním, cloumá, poskakuje a on se jenom směje. Je to prostě terénní divočinááááá! Není na co čekat, jede se!

REGION: Středočeský kraj(okres Nymburk)DOBA TRVÁNÍ: 3 hodiny POČET OSOB: 1SPECIFIKACE: Expedice na čtyřkolce - 1 čtyřkolka

Jízda na čtyřkolce ATV do přírody

Popis

Po krátké instruktáži, kde se každý dozví, jak se tahle nadupaná mašina ovládá přichází na řadu pořáááádná jízda! Bude to zážitek plný adrenalinu, zatáček, bláta a zábavy. Jezdí se v terénu, který přímo vybízí k vyzkoušení, co všechno tahle čtyřkolka dokáže. Po dobrodružství na čtyřkolkách následuje ještě adrenalin v lanovém centru a při bungee runningu.

Cena zahrnuje:

• pronájem čtyřkolky YAMAHA na 3 hodiny včetně pohonných hmot,

• absolvování jízdy zručnosti,

• služby instruktora,

• hygienickou kuklu, ochrannou přilbu, rukavice a loketní chrániče.

Co by měl jezdec vědět?

Pro absolvování zážitku je nutné být držitelem platného řidičského průkazu. Termíny se vypisují 2x - 3x ročně. Jedná se o víkendové termíny. Zážitek je určen pro jednu osobu, ale je možné se během zážitku vystřídat nebo jet ve dvou osobách na jedné čtyřkolce.osoby. Čtyřkolky jsou pojištěny. Před konáním je třeba podepsat souhlas, že vše je na vlastní nebezpečí, a že účastník je držitelem platného řidičského průkazu. Zároveň v případě nehody a škody na vozidle nepřesahující částku 150 000,- Kč je spoluúčast ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, je spoluúčast ve výši 10 % z vyčíslené škody.

Podmínky pro jízdu na čtyřkolce

Vhodný pro muže i ženy od 18 let s platným řidičským průkazem. 

Počet účastníků

Jízda je určena pro jednu osobu, ale je možné se během zážitku vystřídat nebo jet ve dvou osobách na jedné čtyřkolce.

Počasí

Nicméně pro ten pravý požitek, nedoporučujeme jízdu v dešti nebo při silném větru.

Oblečení

Je možné, že se během jízdy zašpiníte, proto tomu, prosím, uzpůsobte i Vaše oblečení. V chladném počasí je nutné se důkladně obléci. Podmínkou je pevná obuv.

Sezóna

Čtyřkolková sezóna trvá od dubna do října.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést alespoň dva týdny předem. Termíny se vypisují 2x-3x ročně. Jedná se o víkendové termíny.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.

30 podobných produktů ve stejné kategorii