Pohyblivý závodní simulátor

Stane se pár chvil pilotem závodního auta, vžije se do pocitů světového šampióna! Dopřejte mu moto zážitek! Vybere si mezi rallye, automobilovými závody na okruhu nebo závody ve Formuli 1. Pohyblivý závodní simulátor splní dětský sen všem pirátům silnic. Žádné reálné riziko nehrozí, zato adrenalinu je neomezené množství, parááááda!

990 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL10.06.
Zásilkovna11.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Stane se pár chvil pilotem závodního auta, vžije se do pocitů světového šampióna! Dopřejte mu moto zážitek! Vybere si mezi rallye, automobilovými závody na okruhu nebo závody ve Formuli 1. Pohyblivý závodní simulátor splní dětský sen všem pirátům silnic. Žádné reálné riziko nehrozí, zato adrenalinu je neomezené množství, parááááda! Ovládne virtuální dráhu. a co neumí, to se naučí v bezpečí pohyblivého závodního simulátoru. Pojede sám nebo si zazávodí ve dvou? Tři, dva, jedna… go!

REGION: Jihomoravský kraj (Brno)Doba trvání: 60 minut,  Počet osob: 1Specifikace: Pohyblivý závodní simulátor

Pohyblivý závodní simulátor

Pohyblivý závodní simulátor

Program

Nejprve vám instruktor krátce vysvětlí, jak ovládat plně pohyblivý simulátor, a hned poté se budete moci pustit do svého dobrodružství! Instruktor vám bude k dispozici po celou dobu trvání zážitku a také vám pomůže s výběrem toho pravého programu přímo pro vás. Volit můžete mezi rally rychlostní zkouškou Velebitska v Chorvatsku, automobilovými závody na Masarykově okruhu v Brně a závody F1 na maďarském Hungaroringu.

Rally rychlostní zkouška Velebitska

Stanete se závodním jezdcem rally a budete driftovat zatáčky na úzkých prašných cestách chorvatských hor, přičemž všechny smyky ucítíte na vlastní kůži! Na výběr máte mezi vozy Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan 350Z a dalšími.

Závod automobilů na Masarykově okruhu v Brně

Tento závod není jen obyčejnou simulací reálného závodu, je to závod v pravém slova smyslu - na čas a s kvalitními soupeři. Natřete jim to? 

Závod F1 na Hungaroringu

Na nejbližší závody F1 se můžete vypravit do Maďarska. Ale usednout za volant formule a projet se na maďarském okruhu, můžete dokonce na Moravě! Odjet tu můžete měřený závod a poměřit tak své síly třeba s virtuálním Fernandem Alonsem.

Podmínky

Jediným omezením je zákaz kouření, požívání alkoholu a jiných omamných látek v prostorách provozovny.

Počasí

Zážitek probíhá uvnitř, takže není omezen počasím. 

Čas

Celkem zážitek trvá 60 minut.

Počet účastníků

Určeno pro jednu osobu. 

Oblečení

Pro absolvování zážitku doporučujeme pohodlné oblečení.

Měli byste vědět

Cena také zahrnuje občerstvení, obsluhu a parkování.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést minimálně 1 měsíc předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.