Extreme jízda v Jeepu

Písek, voda, příkopy, brutální kopce - Jeep Grand Cherokee si poradí v jakkoliv nehostinném terénu. Tahle americká legenda je to pravé ořechové pro offroad drsňáka, co chce změřit síly s přírodou a otestovat své řidičské schopnosti! Darujte mu extreme jízdu v Jeepu, ať ukáže, co se v něm ukrývá. O adrenalin rozhodně nebude nouze.

1 199 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • Vysočina
  • Moravskoslezský kraj

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL03.06.
Zásilkovna04.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Písek, voda, příkopy, brutální kopce - Jeep Grand Cherokee si poradí v jakkoliv nehostinném terénu. Tahle americká legenda je to pravé ořechové pro offroad drsňáka, co chce změřit síly s přírodou a otestovat své řidičské schopnosti! Darujte mu extreme jízdu v Jeepu, ať ukáže, co se v něm ukrývá. O adrenalin rozhodně nebude nouze. I když pojede s instruktorem, který ho bude navigovat a poradí mu se správným ovládáním tohoto dvoutunového offroadu, řídit bude sám. Až uvidí prudká klesání a stoupání, klopené zatáčky nebo drsný terén bývalé pískovny, bude řvát nadšením a dost možná i hrůzou. Uáááá! Offroad jízda v Jeepu pro něj bude plná nových zážitků, tohle na silnici jen tak nezažije. Do tohoto terénního auťáku si s sebou může vzít i partu kámošů, kteří ho psychicky podpoří a radost z offroad jízdy tak bude maximální. Připoutejte se, takhle jízda bude drsňácká!

REGION: Vysočina(Vílanec u Jihlavy)Doba trvání: 1 hodina, Počet osob: 1Specifikace: Extrémní jízda Jeepem

REGION: Moravskoslezský kraj (Ostrava)Doba trvání: 30 minut + instruktáž, Počet osob: 1Specifikace: Extrémní jízda Jeepem bez PHM a helmy

Extreme jízda v Jeepu

Extrémní jízda Jeepem  - Vílanec u Jihlavy - Vysočina

Program

Po příjezdu na místo konání s návštěvníkem bude nejprve sepsán protokol o zapůjčení vozidla a hned poté následuje asi 10 minutová instruktáž, kdy zkušeným instruktor adrenalinového nadšence seznámí s ovládáním vozidla a chováním při jízdě.

Po instruktáži se nasedá za volant Jeepu Grand Cherokee WG na zvýšeném podvozku Ironman 4x4 a 31 palcových terénních kolech. V roli navigátora bude instruktor, který vždy ochotně poradí. V offroadu chlapák stráví 50 minut, z toho zhruba 10 minut jízdou po silnici.

Program tedy zahrnuje:

• zapůjčení terénního Jeepu Grand Cherokee WG na zvýšeném podvozku Ironman 4x4 a 31 palcových terénních kolech,

• instruktáž,

• palivo,

• instruktora,

• údržbu auta po uskutečnění zážitku.

Pojištění a odpovědnost

Automobil je pojištěn pouze standardním povinným ručením pro provoz na pozemních komunikacích a není pojištěn havarijně. Účastníci jsou plně odpovědni za škody jimi způsobené na pozemní komunikaci. Účastník se může s instruktorem dohodnout, že tu část jízdy po silnici odřídí instruktor. Za škody způsobené v souvislosti s terénní jízdou jsou účastníci odpovědní pouze v případě, že nedodrželi jasné pokyny instruktora.

V případě, že se účastník necítí na překonání určité překážky, je možné ji objet nebo ji zvládnout pomalu za asistence instruktora.

Co by měl každý řidiš vědět?

Na místě je možné zapůjčit nebo připlatit:

• spolujezdec - 150 Kč/hod/osoba (možnost max. 3 spolujezdců bez nároku na řízení),

• nepromokavý oděv - 100 Kč (kalhoty i svršek),

• rukavice - 20 Kč,

• video ze zážitku - 200 Kč (pořízené sportovní HD kamerou Drift HD Ghost, která je umístěna na přední kapotě vozu - video bude nahrané na vlastní flashdisk nebo poslané e-mailem).

Extrémní jízda Jeepem bez PHM a helmy - Ostrava - Moravskoslezský kraj

Program

Po příchodu do areálu a seznámení s instruktorem návštěvníka čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování na offroadové trati.

První kolo na trati odřídí instruktor, aby měl možnost se s ní seznámit a poté ho čeká adrenalinová jízda na offroadové trati plná výmolů, překážek a až 45° stoupání a klesání. 

Program zahrnuje:

• zapůjčení terénního Jeepu Grand Cherokee,

• instruktáž,

• instruktora,

• údržbu auta po uskutečnění zážitku.

Pojištění a odpovědnost

Automobil je pojištěn pouze standardním povinným ručením pro provoz na pozemních komunikacích a není pojištěn havarijně. Za škody způsobené v souvislosti s terénní jízdou jsou účastníci odpovědni pouze v případě, že nedodrželi jasné pokyny intruktora.

V případě, že se účastník necítí na překonání určité překážky, je možné ji objet nebo ji zvládnout pomalu za asistence instruktora.

Co by měl každý řidič vědět?

K zážitku je třeba na místě doplatit pohonné hmoty v ceně 399 Kč a přilbu v ceně 99 Kč. Dále je možné zakoupit videozáznam v ceně 529 Kč. Je také možné vzít spolujezdce za 299 Kč (možní až 2 spolujezdci bez nároku na řízení).

Doplňující informace:

Počasí

Prakticky nemá vliv. Nejezdí se pouze když je více než 20 cm sněhu. 

Počet účastníků

Zážitek je určen pro 1 osobu. Účastníci nesmí být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných a psychotropních látek

Oblečení

Pro absolvování zážitku je vhodné pohodlné oblečení dle aktuálních klimatických podmínek.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je nutné provést alespoň 2 týdny předem. V případě změny termínu rezervace je nutné zaplatiti příplatek 300 Kč. Je nezbytně nutné dostavit se na místo konání 30 minut předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.