Řízení náklaďáku

Milovník retro vozidel a velkých automobilů na tuhle jízdu jen tak nezapomene. Řízení náklaďáku je ten správný dárek pro chlapy. Stane se řidičem nákladního automobilu ZIL 157 nebo 131 a vrátí se v čase o pár desítek let zpátky. Terén čeká jen na něj a jeho řidičské schopnosti. Sešlápnout plyn, držet volant pevně v rukou, to bude jízdáááá!

3 720 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL17.10.
Zásilkovna18.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Náklaďáky nejsou jenom velké a drsné mašiny, ale také dost retro zážitek! Řízení náklaďáku je ten správný dárek pro chlapy. Stane se řidičem nákladního automobilu ZIL 157 nebo 131 a vrátí se v čase o pár desítek let zpátky. Řízení v terénu je dost adrenalinový zážitek a jeho bude čekat spoustu situací, ve kterých bude dávat v sázku své řidičské schopnosti! Zážitek probíhá v Milovicích a je určen pro jednu osobu.
 

REGION: Středočeský kraj (Milovice)Doba trvání: 30 minut + prohlídka, Počet osob: 1Specifikace: Řízení náklaďáku

Řízení náklaďáku

Řízení náklaďáku

Program

Náklaďáky nejsou jenom velké a drsné mašiny, ale také dost retro zážitek! Řízení náklaďáku je ten správný dárek pro chlapy. Drsňák se stane řidičem nákladního automobilu ZIL 157 nebo 131 a vrátí se v čase o pár desítek let zpátky. Po krátkém úvodu a poučení o zásadách bezpečné jízdy ho instruktor odveze přímo do nedalekého areálu. Tam mu vysvětlí ovládání vozu v praxi, způsob jízdy v prudkém stoupání a nebo naopak při prudkém klesání. Řízení v terénu je dost adrenalinový zážitek a jeho bude čekat spoustu situací, ve kterých bude dávat v sázku své řidičské schopnosti! Na konci zážitku ho bude čekat diplom, který si bude moct vzít domů na památku. Vrrrrum!

Podmínky

Zážitek je určený pouze pro osoby starší 18 let. Pro absolvování zážitku je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B.

Počasí

Jezdí se za každého počasí.

Čas

Celkem cca 2 hodiny, vlastní řízení 30 minut.

Počet účastníků

Určeno pro 1 řidiče na 1 nákladní automobil.

Diváci

Dárek je pouze pro obdarovaného. Ostatní diváci se do areálu nedostanou.

Oblečení

Pro absolvování zážitku doporučujeme sportovní a pohodlné oblečení.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést alespoň 1 měsíc předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.

30 podobných produktů ve stejné kategorii