Land Rover off-road - celodenní trénink Zvětšit

KURZ OFFROAD JÍZDY V LAND ROVERU

Tohle bude pořádná porce adrenalinu na čtyřech kolech! Pošlete drsňáka vychutnat si offroad jízdu v Land Roveru na celý den. V komplikovaném terénu bude muset tohle monstrózní auto zkrotit! Hrboly, kamenité úseky, prudká klesání a stoupání - to vše zvládne jezdec za volantem nekompromisního offroadu.

10 319 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL19.02.
Zásilkovna20.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Tohle bude pořádná porce adrenalinu na čtyřech kolech! Pošlete drsňáka vychutnat si offroad jízdu v Land Roveru na celý den. V komplikovaném terénu bude muset tohle monstrózní auto zkrotit! Hrboly, kamenité úseky, prudká klesání a stoupání - to vše zvládne jezdec za volantem nekompromisního offroadu. Pod vedením zkušeného instruktora pozná možnosti Land Roveru, zamaká na technice jízdy. Nechte ho překonat překážky, darujte mu offroad zážitek!

REGION: Středočeský kraj(Milovice)Doba trvání: 6 až 7 hodin, Počet osob: 1Specifikace: Land Rover Off-Road - celodenní trénink

Land Rover off-road - celodenní trénink

Land Rover Off-Road - celodenní trénink

Program

Milovice, malá obec známá svou vojenskou historií a v ní trať s nezpevněným povrchem, plná muld, bahnitých pasáží, ale samozřejmě i strmých sjezdů a výjezdů. To bude jeho hřiště na celé 4 hodiny za volantem nadupaného stroje ze stáje Land Rover. Po krátkém teoretickém školení a shlédnutí instruktážního videa bude čas usednout za volant. Zkušený instruktor mu bude celou dobu po boku, aby mohl poradit a pomoct v zapeklitých situacích, které nastanou.  Bude to stát spoustu sil a tak součásti kurzu je i oběd. Tento kurz je určen pro 1 účastníka.

Co by měl každý dobrodruh vědět?

Za příplatek je možné si s sebou do vozu vzít až 3 fanoušky, kteří budou bedlivě sledovat řidičské eskapády (bez možnosti řízení). Před kurzem je třeba podepsat čestné prohlášení o účastni na vlastní nebezpečí, potvrzení držení platného řidičského oprávnění a uvědomění si rizik. Vozidla jsou pojištěna a v případě vzniklé škody do 150 000 Kč je spoluúčast 15 000 Kč, v případě větších škod je sazba spoluúčasti nastavena na 10 %. V případě zájmu, lze také sjednat zhotovení videozáznamu na DVD.

Podmínky

• Vhodné pouze pro osoby starší 18 let.

• Pro absolvování zážitku je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B a občanský průkaz.

• před zážitkem a během něj platí zákaz konzumace alkoholu a jiných omamných látek

Počasí

Počasí nemá vliv na konání zážitku.

Čas

Celý zážitek trvá 6 - 7 hodiny.

Počet účastníků

Zážitek je vhodný pro 1 osobu.

Diváci

Diváci nemohou být přítomni.

Oblečení

Pro absolvování zážitku není nutné žádné speciální oblečení kromě pevné obuvi.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést co nejdříve.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.

30 podobných produktů ve stejné kategorii