Offroad jízda Tatrou 815

Darujte zážitek pravému drsňákovi, nechte ho pohrát si s ohromnou tatrovkou! Za volantem těžkotonážního náklaďáku Tatra 815 si bude připadat jako kráááál. Překoná překážky v těžkém terénu, nezalekne se příkopů ani nerovností. Bahno bude stříkat! Užije si prudké klesání i stoupání v kabině tohoto vojenského vozu. Dvanáct válců, objem 19 000 cm3 -  to je výzva pro milovníka motorů.

4 499 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL10.06.
Zásilkovna11.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Darujte zážitek pravému drsňákovi, nechte ho pohrát si s ohromnou tatrovkou! Za volantem těžkotonážního náklaďáku Tatra 815 si bude připadat jako kráááál. Překoná překážky v těžkém terénu, nezalekne se příkopů ani nerovností. Bahno bude stříkat! Užije si prudké klesání i stoupání v kabině tohoto vojenského vozu. Dvanáct válců, objem 19 000 cm3 -  to je výzva pro milovníka motorů. Na offroad polygonu si jízdu terénem užije nejprve jako spolujezdec. Ovládání a schopnosti nákladního obra mu předvede zkušený instruktor. Pak už za volant usedne sám a divoká jízda začíná!

REGION: Liberecký kraj (Stráž pod Ralskem), Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1Specifikace: Offroad jízda Tatrou 815

Offroad jízda Tatrou 815

Offroad jízda Tatrou 815

Program

Součástí jízdy na offroad polygonu je 20 minutová jízda v těžším terénu, kterou vždy odřídí zkušený instruktor. Následuje 10 minut, kdy bude volant tohoto obra patřit jen vám. Pojedete po předem vytyčené trati na polygonu, která má mnoho překážek.

Podmínky

Jízdy jsou určeny pro osoby starší 21 let. Pro absolvování zážitku je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B. Bez řidičského oprávnění je možné absolvovat jízdu pouze jako spolujezdec.

Počasí

Jízdy nemohou probíhat na sněhu, ve vlhku, za deště a za jinak zhoršených adhezních podmínek.

Čas

Celkový čas zážitku je 30 minut. 

Počet účastníků

Poukaz je určený pro 1 osobu. Maximální počet účastníků jízdy jsou 3 + instruktor.

Diváci

Diváci mohou být přítomni na vyhrazeném místě. Nesmí se pohybovat v blízkosti jedoucího vozidla. Mohou fotografovat i natáčet.

Oblečení

Pro absolvování zážitku je vhodné oblečení, které se může zašpinit (jízda probíhá převážně v bahnitém terénu).

Sezóna

Jízdy probíhají od jara do podzimu. 

Rezervace termínu 

Rezervaci je třeba provést co nejdříve a záleží na obsazenosti termínů. Termín může být zrušen z důvodu špatných podmínek, ale vždy bude nahrazen termínem jiným.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.