Dřevěná ohrádka- 6 panelov XL

Ohrádka je vyrobena z ekologického materiálu, který je šetrný k lidem a zvířatům; alergikům to obzvlášť ocení, protože mě elektrostatické vlastnosti, dřevo se nenabíjí elektřinou - neshromažďuje prach

1 800 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

8178

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL30.11.
Zásilkovna01.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

Borovicové dřevo - ohrádka je vyrobena z ekologického materiálu, který je šetrný k lidem a zvířatům; alergikům to obzvlášť ocení, protože mě elektrostatické vlastnosti, dřevo se nenabíjí elektřinou - neshromažďuje prach

DVOJITÁ BEZPEČNOST - branka v ohrádce má dvojí zajištění. Nehrozí žádné riziko náhodného otevření, například pod tlakem domácího mazlíčka. Do hladka obroušené prvky a protiskluzové nožičky, jakož i zámek dveří zajišťují, že ohrádka poskytuje přiměřený stupeň ochrany.

MULTI-VARIANT - 6 samostatně nastavitelných panelů umožňuje přizpůsobit rozložení ohrádky tvaru a rozměrům prostoru. Plně rozmístěny umožňují zajistit plochu až 5,4 metrů čtverečních, což vám umožní vytvořit kontrolovanou oblast s velkou svobodou uvnitř.


Aby se zvýšila bezpečnost ohrádky, je možné jej připevnit na zeď nebo o jiné stabilní předměty trvale připevněné k zemi. Sada obsahuje všechny prvky potřebné pro přípravu ohrádky k použití. Instalace je jednoduchá a nevyžaduje příliš mnoho času ani speciální dovednosti.

ÚDAJE

  • materiál: borovicové dřevo

  • obvod: 5,4 m

  • rozměry 1 panelu (výška/šířka 1 panelu): 68/90 cm

  • rozměry v rozloženém stavu - obdélník (délka/šířka/výška): 172/90/69,5 cm

  • hmotnost balení: 7,9 kg30 podobných produktů ve stejné kategorii