Puppy Potty Pad - Toaleta pro pejsky a kočky

Toaleta pro psy a kočky - již žádné kňučení vašeho miláčka pod dveřmi, že chce jít ven! Odteď už budete mít klid i vy i váš domácí mazlíček. Jen musíte mít trpělivost při návyku Vašeho domácího mazlíčka na tuto toaletu.

350 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

15189

590745130591

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL23.09.
Zásilkovna24.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Toaleta pro psy a kočky - již žádné kňučení vašeho miláčka pod dveřmi, že chce jít ven! Odteď už budete mít klid i vy i váš domácí mazlíček. Jen musíte mít trpělivost při návyku Vašeho domácího mazlíčka na tuto toaletu. Pak už s klidem můžete nechávat pejska nebo kočičku samou doma bez ohledu na to, abyste se strachovali, že nebyl ven na procházce.

Čištění? U Puppy Potty Pad to není vůbec žádný problém!

Jednoduše se čistí. Stačí jen opláchnout mýdlovou vodou Záchod pro psy a kočky je ideální při trénování štěňátek, nebo psů, kteří nejsou zvyklí špinit na jednom místě. Antibakteriální tráva zajišťuje, že zápach se nedostane ven z podložky ideální pro vnitřní použití: byty, garáže, sklepy.

Jak funguje záchod pro psy a kočky?

Pokud bydlíte v paneláku a máte v bytě pejska víte, že je poměrně náročné ho naučit aby špinil na jedno určené místo. Pokud jste již vyzkoušeli různé pomůcky: písek či tenké podložky víte, že zvířátka jejich poměrně často odmítají. Děje se to jednoduše proto, že tyto věci fungují jen jednou. Určitě znáte i techniku ​​výstelky z novin, které se již po prvním použití přemoci až na podlahu, či koberec. Dejte vyzkoušet vaším domácím mazlíčkem tento záchod. Puppy Potty Pad umožňuje vašemu miláčkovi ulevit si pokaždé, když potřebuje, aniž jste se o to museli zajímat. Jde v podstatě o psí toaletu, byla vytvořena pro vnitřní použití.


Tajemství záchodu pro psy a kočky spočívá v 3 vrstvách:

Horní vrstva - je tvořena měkkou umělou trávou speciálně navrženou tak, aby propouštěla ​​tekuté látky.

Střední vrstva - představuje rošt, díky kterému je tráva udržována v suchu a nad úrovní hladiny tekutiny.

Spodní vrstva (dno) - představuje úložiště (zásobník), který pojme až 1 litr tekuté látky (moči)!


Záchod pro psy a kočky je užitečný zejména v případech, kdy svého domácího čtyřnohého miláčka nemůžete vyvenčit venku. Záchod pro psy a kočky usnadňuje i trénink štěňátka.

Rozměry: 47x34x6 cm

30 podobných produktů ve stejné kategorii