Domeček pro panenky

Skvělý domeček pro panenky je sen každé dívky. Poskytuje vynikající, kreativní hraní. Zajistí mnoho hodin zábavy samostatně nebo ve větší skupině. S jeho pomocí se dítě může rychle a snadno pohybovat v zemi fantazie.

350 Kč s DPH

520 Kč

-170 Kč

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL29.09.
Zásilkovna30.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Skvělý domeček pro panenky je sen každé dívky. Poskytuje vynikající, kreativní hraní. Zajistí mnoho hodin zábavy samostatně nebo ve větší skupině. S jeho pomocí se dítě může rychle a snadno pohybovat v zemi fantazie. Hračka vám umožní příjemně strávit svůj volný čas a poskytne spoustu zábavy zejména v chladných nebo deštivých dnech.

Dům sestává ze dvou pater. V přízemí a prvním patře se nachází 6 pokojů: hala, kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelna, ložnice a dětský pokoj. Dům se rozkládá ze strany na stranu, t. j. na levou a pravou stranu.

Navíc v soupravě se nacházejí 3 postavičky - máma, táta a dítě, pes, stejně i kusy nábytku jako židle, stůl, postele a sedací souprava. Pozoruhodná je i otevřená chladnička umístěná v kuchyni a dekorativní prvky před domem, jako je poštovní schránka, plot s mini zahradou a dekorativní okenice. Další části zvyšují estetickou hodnotu a poskytují možnost rozšířené a zajímavé zábavy.

domeček pro panenky má optimální rozměry, je lehký a speciální velká rukojeť umožňuje snadný přenos. Domek se dá složit, takže jej můžete snadno vzít s sebou jako malý kufřík do auta nebo na jiná místa než např. na zahradu, do parku.

Tento produkt je ideální pro individuální a skupinové hry. Stimuluje představivost a rozvíjí kreativitu, jakož i ovlivňuje vývoj sociálního chování a podporuje integrační procesy.

Fantastický dárek pro dívky.

Špecifikace:

  • věk: +3 roky
  • certifikáty: CE, EN71
  • rozměry (délka / šířka / výška): 16/18 / 28,5 cm
  • hmotnost soupravy: 690 g
  • hmotnost s obalem: 1kg

V SETE

  • skládací dům
  • rodinné figurky, pes a nábytek
30 podobných produktů ve stejné kategorii