Zmrzlinový vozík

Přinášíme Vám vozík s cukrovinkami pro holčičky. Jasný a barevný, který vám pomůže s vývojem dítěte, ideální pro dětské předstírání hry na zmrzlinu.

390 Kč s DPH

Na cestě na sklad

Popis výrobku
Popis výrobku

Přinášíme Vám vozík s cukrovinkami pro holčičky. Jasný a barevný, který vám pomůže s vývojem dítěte, ideální pro dětské předstírání hry na zmrzlinu. Hračka je speciálně navržena tak, aby vyhovovala kreativním funkcím v zábavním obchodě, umožňuje dětem předstírat, že se hrají nákup a uvádějí na trh sladkosti.

Zjišťování potřeb zákazníka, nabízení zboží a přijímání objednávek pomáhá dětem vstoupit do reálného světa obchodu. Nechte své holčička hrát na prodavačku nebo zákaznici. Může zlepšit prostorové myšlení a celkovou kognitivní zručnost a schopnost rukou dítěte.

Sada hraček se skládá z různých zajímavých dezertních předmětů, které se hodí do dvoupatrového stojanu umístěného na vozíku se čtyřmi koly. Zahrnuje různé předměty, jako např. nanuky, zmrzliny, lízátka, popcorn či mince na placení. Zlepšete poznání, inteligenci dětí a cvičte jejich logické myšlení.Vyrobeno z kvalitního materiálu ABS, ekologicky šetrné, bezpečné a vhodné pro děti.

Hraje 12 různých melodií a ty jsou doprovázeny příjemným světýlkem.
Napájené 3xAA bateriemi (nejsou součástí balení)

Rozměry výrobku: - 33x20x38cm

30 podobných produktů ve stejné kategorii