Svítící bačkůrky jednorožec

Představujeme originální a zábavné pantofle Jednorožec. Studené nohy dokážou pěkně pokazit domácí pohodičku. Abyste si užili pohodový den doma, pořiďte si pantofle, které vás zahřejí a zároveň pobaví. Jedinečný doplněk pro každého milovníka jednorožců! 

360 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL01.04.
Zásilkovna02.04.
Popis výrobku
Popis výrobku

Představujeme originální a zábavné pantofle Jednorožec. Studené nohy dokážou pěkně pokazit domácí pohodičku. Abyste si užili pohodový den doma, pořiďte si pantofle, které vás zahřejí a zároveň pobaví. Jedinečný doplněk pro každého milovníka jednorožců! Tyto vtipné pantofle nejen že dokonale vypadají, ale zároveň nádherně hřejí. Váš nový společník pro zimní večery doma! Jsou velmi měkké, hřejivé a pohodlné na nošení.

 • 3 VRSTVY ​​- podrážka sestává ze tří vrstev; na spodku je materiál, který zabraňuje promokání a má protiskluzové jazýčky, díky kterým jsou pantofle bezpečné, na vrchu se nachází špogiózny materiál a jemný bílý obal bačkůrek, můžeme se v nich pohybovat bez strachu z uklouznutí Díky tomu jsou pantofle měkké na dotek a komfortní na nošení
 • Univerzální - hodí se na nohy ve velikosti od 35 do 40 - přizpůsobí se noze, budou vhodné pro děti i dospělé. Můžete je umýt při 30 ° C; stačí rozepnout dráty uvnitř pantoflí a po vysušení se schovat. Jednorožec byl naplněn houbou, což z něj činí ideální řešení pro chladnější večery.
 • Pantofle budou skvělým nápadem na dárek, bez ohledu na příležitosti, narozeniny, svátky. Nemusíte znát velikost nohy osoby, kterou chcete obdarovat, bačkůrky se určitě vejdou!Jsou také ideální pro tematické párty, pyžamovou párty.
 • SPECIFIKACE :
 1. materiál: polyester + bavlna;
 2. papuče barva: bílá;
 3. barva světla: RGB;
 4. napájení: 2x CR 2032 (v balení);
 5. velikost: univerzální; r
 6. ozměry pantoflí (délka / šířka / výška): 31/18 / 18,5 cm;
 7. hmotnost soupravy: 315 g.

FUNKCE LED - jednorožec na líci má LED světlo, které se rozsvítí na hlavě, poté, co je zip vytažen, musíte odstranit spínač a nastavit jej na ON, pak se rozsvítí;

světlo svítí v RGB barvě - červené, zelené a modré, po několika sekundách automaticky změní režim osvětlení, od pomalého blikání, které se přepne na rychlé.

30 podobných produktů ve stejné kategorii