Deštník na hlavu

Je převratný vynález, který tu ještě nebyl. Skládací deštník, který nemusíte držet v ruce, a přece splní svou funkci. Jednoduše si ho rozložíte, nasadíte na hlavu a máte postaráno. V jednoduchosti spočívá jeho síla a krása. 

108 Kč s DPH

Doručení do 7 pracovních dní

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Je převratný vynález, který tu ještě nebyl. Skládací deštník, který nemusíte držet v ruce, a přece splní svou funkci. Jednoduše si ho rozložíte, nasadíte na hlavu a máte postaráno. V jednoduchosti spočívá jeho síla a krása. Praktický a zároveň vtipný šiřitel dobré nálady vás nejen uchrání před padajícími kapkami deště, zároveň odbřemení vaši ruku, ve které byste svůj deštník museli jinak držet.

A tak ji můžete využít zejména v situacích, kdy potřebujete obě své ruce: držíte svou partnerku, řídíte kolo nebo motorku, potřebujete držet kolečko s nákladem, sekačku na trávu nebo v tom nejpohodlnějším případě lahvičku s cigaretku. Deštník je také vhodnou náhradou za pláštěnka právě pro ty, kteří je velmi nepreferují a chtějí si zachovat svůj styl za každého počasí.

Zároveň, pokud vás někdo uvidí s touto praktickou vychytávkou na hlavě, určitě ho to nenechá chladným a vykouzlí mu to úsměv na tváři. A to je přece k nezaplacení. Je také ideální do veder místo kšiltovky nebo jiné poklice hlavy. Zastíní vám celou hlavu, nejen obličej, ale i temeno hlavy, kam jindy také slunce dopadá a může mít za následek i úpal nebo jiné bolesti hlavy.

30 podobných produktů ve stejné kategorii