SOULIMA Regenerační kúra na nohy

Regenerační kúra na nohy SOULIMA představuje dokonalý způsob, jak se zbavit nevzhledných ztvrdlých částí pokožky na nohou. Po několika použitích se stávají jemné, hladké a udržované. 

99 Kč s DPH

Zboží nemáme skladem :(

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Regenerační kúra na nohy SOULIMA představuje dokonalý způsob, jak se zbavit neestetických ztvrdlých částí pokožky na nohách. Po několika použitích se stávají jemné, hladké a udržované. Skvělý dárek pro všechny, kteří celé roky pracovali manuálně nebo ve stoje. Jejich nohy jsou po tolika letech unavené a kůže na chodidlech je trvale poškozena. Proto takové chodidla urgentně potřebují zregenerovat a zrelaxovat.

Jak to funguje?

Ingredience obsažené v přípravku pokožky změkčují, odstraňují drsnost, barevné změny a bolestivé místa pomocí olupování vnější vrstvy. Během 7-10 dnů po aplikaci kúry odchází stará a zrohovatělá vrstva, pokožka se stává zdravější, měkčí, jemnější a pružnější.

Kúra je zcela bezbolestná a po 7-10 dnech se pokožka stává extrémně hladší a zdravější.

Kúra působí komplexně - odstraňuje: suchou loupající se pokožku, drsné paty, jizvy, barevné změny, kuří oka, mozoly, nadměrné pocení, nepříjemný zápach a známky stárnutí pokožky.

Život v neustálém kolotoči, tlačící boty, příliš vysoké podpatky nebo pravidelné sportování - to vše způsobuje, že nohy ne vždy vypadají tak, jak bychom chtěli.


SOULIMA: regeneruje, odstraňuje zrohovatělou suchou vrchní pokožku, odstraňuje kuří oka, osvěžuje, zvláčňuje, poskytuje pokožce zdravý vzhled.

V zimě skoro celý čas nosíme uzavřenou obuv, v létě zejména ženy vysoké podpatky - naše nohy to s námi nemají lehké. Vznikají na nich neestetické kuří oka a pokožka je tvrdá. Zanedbání kuřích ok a ztvrdlé pokožky může vést k nárůstu zrohovatělé pokožky a v důsledku toho dokonce k bolesti při chůzi.Slupovací kúra SOULIMA prošla celou řadou zkoušek:

  • dermatologickými zkouškami
  • fyzikálně-chemickými zkouškami
  • spotřebitelskými testyJak postupovat?

  1. Odstřihněte vrchní část podle čáry.
  2. Vložte dříve umyté a usušené nohy do sáčků.
  3. Na nohy oblečte tlusté ponožky pro zachování příslušné teploty během kúry.
  4. Nechte působit asi 2 hodiny.
  5. Složte sáčky a nohy omyjte teplou tekoucí vodou.
30 podobných produktů ve stejné kategorii