Maly kosmetický organizer

Pečujte o harmonii a organizujte prostor kolem sebe. Pokud chcete, aby byla vaše kosmetika na jednom místě ve správném pořadí, stojí za to použít organizér speciálně navržen pro tento účel.

230 Kč s DPH

Zboží nemáme skladem :(

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Pečujte o harmonii a organizujte prostor kolem sebe. Pokud chcete, aby byla vaše kosmetika na jednom místě ve správném pořadí, stojí za to použít organizér speciálně navržen pro tento účel. Praktický organizátor sestává z 9 oddílů a 3 zásuvek, takže dokáže držet mnoho malých předmětů, z nichž některé jsou větší a menší. Je multifunkční a vhodný pro skladování kosmetiky, různých druhů šperků nebo kancelářských potřeb.

Odložte make-up štětce, laky na nehty, oční stíny, rtěnku, hodinky, náramky, prsteny, náhrdelníky, nebo tužky, pera, nůžky, kancelářské sponky, gumy, šrouby - prakticky všechno, co jsme chtěli oddělovat a uspořádat. Zásuvky jsou navíc čalouněné materiálem, který chrání cenné a jemné předměty před poškrábáním. Zásuvky jsou také užitečné při ochraně důležitých věcí před prachem. Organizér se skládá ze dvou samostatných částí, které můžete použít samostatně nebo společně, jejich položením na sebe.

Transparentnost nám umožňuje dobře vidět, co se nachází uvnitř organizéru, což zlepšuje pohodlí při používání. Organizér je nedílnou součástí života každé ženy!

SPECIFIKACE:

  • materiál: plast
  • rozměry
    • vrchní část: 16,8 / 9 / 6,6 cm
    • spodní část: 18,6 / 10 / 9,5 cm

  • Hmotnost: 728 g
30 podobných produktů ve stejné kategorii