Kosmetický organizér XL - Beautylushh

Postarejte se o harmonii a uspořádejte prostor kolem sebe. Pokud chcete, aby byly vaše věci na jednom místě ve správném pořadí, stojí za to použít speciálně navržený organizér.

900 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

9113

5900779934467

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL21.06.
Zásilkovna22.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Postarejte se o harmonii a uspořádejte prostor kolem sebe. Pokud chcete, aby byly vaše věci na jednom místě ve správném pořadí, stojí za to použít speciálně navržený organizér. Úspěšně si udržujete štětce na make-up, laky na nehty, oční stíny, rtěnky, hodinky, náramky, prsteny, řetízky. Organizér Vám může sloužit jako odložný prostor pro kancelářské potřeby, jako jsou tužky, pera, nůžky, kancelářské sponky, gumy, šrouby. Každá ze zásuvek je potažena materiálem, které chrání cenné předměty před poškrábáním. Zásuvky také chrání před prachem. NAŠ MODEL JE NEJVĚTŠÍ ORGANIZÁTOR NA TRHU VELIKOSTI XL! Organizér můžete přesunout a vzít s sebou na jakékoliv místo. Jeho každodenní používání není problém. 

  • MULTIFUNKČNÍ - organizátor bude pracovat jako produkt na uchovávání kosmetiky, různých druhů šperků, jakož i kancelářských potřeb, drobné elektroniky, šroubů atd.
  • NEJVĚTŠÍ NA TRHU - organizér velikosti XL! Skládá se ze 4 úrovní, z toho: 6 malých zásuvek pro malé kosmetiky, jako jsou stíny, prášky, bronzery a malé šperky, 2 větší pro kosmetiku, jako jsou krémy a 3 podélně, pro hodinky, náramky atd., 16 oddílů az toho 12 na rtěnku, lak na nehty, 2 na kartáče, 1 menší na malé doplňky a velký na zakládání, parfémy atd. Každou úroveň lze nastavit v libovolném pořadí. Vyroben je z průhledného materiálu, díky kterému můžete jasně vidět, co je uvnitř. Je to velká pomoc a pomáhá udržovat pořádek v kosmetice.

SPECIFIKACE:

  •     materiál: akrylát
  •     barva: průhledná
  •     počet úrovní: 4
  •     celkové rozměry (délka / šířka / výška): 14/24 / 39,5 cm
  •     hmotnost: 2,93 kg
  •     hmotnost balení: 3,3 kg 

Skládá se ze 4 částí a obsahuje:

    1. úroveň - 12 malých oddělení, 3 větší a 1 velké
    2. úroveň - velká zásuvka a 3 menší
    3. úroveň - velká zásuvka a 3 menší
    4. úroveň - 3 velké, nízké zásuvky

30 podobných produktů ve stejné kategorii