Magnetický pás Dr.Levina na záda

Dlouhé hodiny polosedu na kancelářské židli, absence přirozeného pohybu či nekvalitní matraci. To je jen část z toho jak si znepřátelit vlastní záda. I vy trpíte bolestmi zad? Injekce, tabletky ani rady lékaře vám už nepomáhají?

300 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL11.12.
Zásilkovna12.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

Dlouhé hodiny polosedu na kancelářské židli, absence přirozeného pohybu či nekvalitní matraci. To je jen část z toho jak si znepřátelit vlastní páteř. I vy trpíte bolestmi zad? Injekce, tabletky ani rady lékaře vám už nepomáhají?

Eliminujte vašich problémů s páteří a vraťte na svou tvář opět úsměv. Vyzkoušejte tuto jedinečnou ortopedickou pomůcku, která pomohla už mnohým. Je více než možné, že tento zázrak bude fungovat i právě při Vás.

Proč si zakoupit Magnetické pásy?

Magnetoterapie patří mezi nejstarší formy fyzikální terapie. Jde o léčbu na kterou nevzniká žádný návyk. Tato terapie se používá již celá staletí k úlevě od stresu, stimuluje biologické aktivní body, zlepšuje krevní oběh a snižuje bolest.

Magnetický pás je vynikajícím pomocníkem pro sportovce, aktivní lidi, jakož i lidí s křivou páteří nebo jinými zdravotními problémy.

Výhody nošení:

  • zbavuje bolesti, snižuje stres
  • možnost diskrétního nošení pod oblečením během celého dne
  • výrazně pomáhá při korekci oslabeného svalstva
  • zlepšuje krevní oběh


Velikost:

  • možná úprava velikosti pomocí suchého zipu
30 podobných produktů ve stejné kategorii