Magnetický pás Dr.Levina na záda

Dlouhé hodiny polosedu na kancelářské židli, absence přirozeného pohybu či nekvalitní matraci. To je jen část z toho jak si znepřátelit vlastní záda. I vy trpíte bolestmi zad? Injekce, tabletky ani rady lékaře vám už nepomáhají?

300 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr INTIME: 26.07.
Česká pošta 29.07.
Zásilkovna 29.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Dlouhé hodiny polosedu na kancelářské židli, absence přirozeného pohybu či nekvalitní matraci. To je jen část z toho jak si znepřátelit vlastní páteř. I vy trpíte bolestmi zad? Injekce, tabletky ani rady lékaře vám už nepomáhají?

Eliminujte vašich problémů s páteří a vraťte na svou tvář opět úsměv. Vyzkoušejte tuto jedinečnou ortopedickou pomůcku, která pomohla už mnohým. Je více než možné, že tento zázrak bude fungovat i právě při Vás.

Proč si zakoupit Magnetické pásy?

Magnetoterapie patří mezi nejstarší formy fyzikální terapie. Jde o léčbu na kterou nevzniká žádný návyk. Tato terapie se používá již celá staletí k úlevě od stresu, stimuluje biologické aktivní body, zlepšuje krevní oběh a snižuje bolest.

Magnetický pás je vynikajícím pomocníkem pro sportovce, aktivní lidi, jakož i lidí s křivou páteří nebo jinými zdravotními problémy.

Výhody nošení:

  • zbavuje bolesti, snižuje stres
  • možnost diskrétního nošení pod oblečením během celého dne
  • výrazně pomáhá při korekci oslabeného svalstva
  • zlepšuje krevní oběh


Velikost:

  • možná úprava velikosti pomocí suchého zipu
30 podobných produktů ve stejné kategorii