Hula hop + magnet

Hubnutí je hlavním tématem žen. Vždy, když se po delším čase setkají na kávě, musí jedna druhou pochlubit, jak zhubli, jak jim to sedí a stejně si najdou i pár slovíček na kamarádky, kolegyně. Neustále se zabýváme tím, jak vypadáme my a jiné ženy.

324 Kč s DPH

Poslední kusy na skladě !

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL10.06.
Zásilkovna11.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Hubnutí je hlavním tématem žen. Vždy, když se po delším čase setkají na kávě, musí jedna druhou pochlubit, jak zhubli, jak jim to sedí a stejně si najdou i pár slovíček na kamarádky, kolegyně. Neustále se zabýváme tím, jak vypadáme my a jiné ženy. Hula hop je nástroj, který vám efektivním způsobem pomůže zhubnout.

Jeho speciálně navržené masážní kuličky vám při cvičení vyvíjejí tlak na břišních svalech, zádech, bocích a hýždích. Osoby, které se stanou zdatní v tomto cvičení jsou schopny manévrovat pohyby těla. Zajistí rychlé a stabilní zlepšení postavy tak kondice celého těla. Spaluje tuk a nadbytečné kalorie bez velké námahy. Neváhejte a pořiďte si od nás nástroj na cvičení hula hop, který je velmi jednoduchým, levným a přitom velmi účinným cvičebním nářadím.

Vlastnosti:

  • Průměr kola: 90 cm
30 podobných produktů ve stejné kategorii