Svítící kuličková dráha SpaceRail - Level 3

Stavebnice se zatáčkami, lopingem, klesáním i stoupáním. Ověřte si znalosti z mechaniky, fyziky a kinetiky tak, aby kuličky prošly celou dráhu co nejrychleji, ale aby přitom dráhu neopustili.

640 Kč s DPH

750 Kč

-110 Kč

Poslední kusy na skladě !

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL10.06.
Zásilkovna11.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Stavebnice se zatáčkami, lopingem, klesáním i stoupáním. Ověřte si znalosti z mechaniky, fyziky a kinetiky tak, aby kuličky prošly celou dráhu co nejrychleji, ale aby přitom dráhu neopustili. Z jednotlivých dílů vč. automatického výtahu na kuličky sestavíte celou kuličkovou dráhu podle doporučeného návrhu nebo podle vlastní fantazie. Ideální pro školáky, pro které je tato stavebnice ideální škola hrou, ale i fantastická zábava pro celou rodinu.

Při sestavování této kuličkové dráhy si budete připadat jako konstruktér horské dráhy a Vaším cílem bude sestavit dokonalou soustavu zatáček, lopingem, prudkých klesání nebo stoupání a dalších prvků tak, aby kulička svištěla ​​maximální rychlostí a přitom neopustila svou dráhu. A věřte, že to není jednoduchá práce, udržet kuličku na dráze při testech funkčnosti Vaší dráhy SpaceRail. Využijte znalosti z oboru konstrukce, mechaniky a fyziky, aby bylo Vaše dílo dokonalé. Dosáhnete úžasné dílo, které vás může bavit celé hodiny díky automatickému výtahu na kuličky.

Konstrukce je vyrobena z plastu a kovu.
Rozměry: 30,5 x 20,5 x 10 cm.

30 podobných produktů ve stejné kategorii