Skvělá vědecká sada - Cyber ​​Robot

Zcela nová a skvělá vědecká sada pro nadšence technologií. Sestav si programovatelného robota, který je vybaven modulem Bluetooth a pomocí aplikace mu naprogramuj pohyby, zvuky, nebo světelné efekty. Robot splní každý tvůj pokyn!

1 050 Kč s DPH

Poslední kusy na skladě !

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr INTIME: 27.05.
Česká pošta 28.05.
Zásilkovna 28.05.
Popis výrobku
Popis výrobku

Jste připraveni na vzrušující dobrodružství? Cyber ​​robot stane vaším neoddělitelné přítel s ní budete čelit zábavné úkoly a prozkoumat principy programování a robotiky. Pokud chcete mít svůj vlastní robota, který bude sledovat váš příkaz? Nic jednoduššího. Stavět to sami! Pokud máte duši DIY, můžete sestavit různé věci, které se vám líbí a hrát originální hračky Tato sestava je pro vás. Jste blíže k fascinujícího světa robotiky a pomůže prozkoumat její tajemství.

V balení najdete díly, které osobně postavit robota naprogramovat jazdu.Vďaka vyměnitelné komponenty mohou experimentovat a přeměnit jej jak se vám líbí.

Vlastnosti:

  • deska Bluetooth, elektromotory, prostoru pro baterii s víčkem, reproduktor, LED, hlava, tělo, kryt, krk, ramena a předloktí, kola a kolečka, gumy (pneumatiky), šroubů, samolepky, ilustrované instrukce.
  • Napájení: 4 AA baterie / LR06 (nejsou součástí balení)
  • Rozměry balení: 45 x 31 x 7 cm
  • Nevhodné pro děti do věku 8 let.
30 podobných produktů ve stejné kategorii