Sedací vak Ecopuf - CUBO - polyester

Pokud máte sen o moderním interiéru, kde jsou doplňky nejen krásné, ale i funkční, Pufa cuboy Polyester je právě pro vás. Je vyroben podle tvaru kostky, takže dokonale zapadá do modernistického stylu uspořádání. Je naplněn pružným a jemným granulátem, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla a přijaté poloze a poskytuje vynikající oporu.

1 470 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL17.08.
Popis výrobku
Specifikace
Příslušenství
Popis výrobku

Pokud máte sen o moderním interiéru, kde jsou doplňky nejen krásné, ale i funkční, Cubo Polyester je právě pro vás. Je vyroben podle tvaru kostky, takže dokonale zapadá do modernistického stylu uspořádání. Je naplněn pružným a jemným granulátem, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla a přijaté poloze a poskytuje vynikající oporu.
Je to neuvěřitelně měkký a pohodlný kus nábytku, který se dá použít v mnoha směrech. Můžete na něm sedět nebo jej používat jako podnožník. Pro snadnou péči, vyrobenou z polyesteru, lze vnější kryt snadno vyjmout a vyprat v pračce.

Vzorník:

PolyestérJako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrenové kuličky na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude sedací vak vyplněn neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Sedací vaky Ecopuf jsou zárukou kvality, trvalosti což dokazuje i záruka na výplň 6 měsíců kterou nenabízí žádný výrobce sedacích vaků. Hlavní rozdíl od klasických sedaček je, že nemají pevnou základnu takže se perfektně přizpůsobí vašemu tělu co Vám poskytne pohodlí a relax.

Sedací vak je vyráběn na zakázku. Doba realizace je 5 pracovních dnů. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakoupit si ho můžete ZDE.

Specifikace
Výška45 cm
Šířka60 cm
MaterialPolyester
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
ZnačkaEcopuf
Objem170 l
Délka60 cm
Záruka na výplň6 měsíců
30 podobných produktů ve stejné kategorii