Sedací vak Ecopuf - KEIKO M Imperia plyš

Super sedací vak Keiko je určen pro lidi, který rádi sedí pohodlně a realítvne nízko. Sedací vak má tvarované opěradlo, to zajišťuje maximální komfort při sezení.

2 830 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL08.12.
Popis výrobku
Specifikace
Příslušenství
Popis výrobku

Super sedací vak Keiko je určen pro lidi, který rádi sedí pohodlně a realítvne nízko. Sedací vak má tvarované opěradlo, to zajišťuje maximální komfort při sezení.

Sedací vak Keiko M Imperia Plyš je novinkou mezi našimi vaky, vyznačuje se jednoduchou, moderní formou a zvýšeným komfortem používání. Představený model sedadel má velký zájem mezi zákazníky na irském a skandinávském trhu. V našem obchodě je Keiko k dispozici pro děti i dospělé, ve verzi Small nebo Medium.

Keiko M Imperia Plyš je nejen funkční, ale díky jasně naznačený sezení a relativně vysokému opěradlu i skvěle vypadá. Kromě toho je vak vybaven praktickou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Model je k dispozici v mnoha barevných variantách, mezi kterými dominují nejmodernější pastelové barvy.

VZORNÍK:

Imperia Plyš

Jako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrenové kuličky na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude sedací vak vyplněn neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Sedací vaky Ecopuf jsou zárukou kvality, trvalosti což dokazuje i záruka na výplň 6 měsíců kterou nenabízí žádný výrobce sedacích vaků. Hlavní rozdíl od klasických sedaček je, že nemají pevnou základnu takže se perfektně přizpůsobí vašemu tělu co Vám poskytne pohodlí a relax.

Sedací vak je vyráběn na zakázku. Doba realizace je 5 pracovních dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakoupit si ho můžete ZDE.

Specifikace
Výška85 cm
Šířka100 cm
MaterialImperia plyš
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
ZnačkaEcopuf
Objem290l
Délka80 cm
Záruka na výplň6 měsíců
30 podobných produktů ve stejné kategorii