Chystáte se obdarovat svého malého ročního nezbedníčka, ale nevíte vybrat vhodný dárek?

Přinášíme Vám pár typů z naší široké škály dětských produktů. Z Vašich kladených dotazů jsme vybrali pár nejčastějších na které Vám zodpovíme.

Jste zváni na narozeninovou oslavu děťátka, které má 1 rok a nevíte, který z dárků by byl nejvhodnějším? Mnohdy se stává, že lidé nevěnují dostatek pozornosti při čtení popisu a tak zakoupí první věc, kterou spatří. Nejdůležitější při výběru dárku pro takové malé děti je důležité sledovat minimální věk, který je uveden stále při popisu hračky. Musíme také brát na vědomí materiál ze kterého já hračka vyrobena, protože děti v tomto malém věku zvyknou vše olizovat a brát do úst. Předejdeme tak zbytečným újmám na zdraví.

 • KOUZELNÁ MISKA GYRO BOWL: Jedním z našich nejprodávanějších dětských produktů je tato magická miska, která je nejlepším pomocníkem při pojídání. Tuto misku můžete otáčet a překlápět na kteroukoli stranu, ale její obsah se nikdy nevylije ani nevysype. Je to novinka z řady bezpečnostních výrobků před děti. Naplňte kouzelnou misku oblíbenými pamlsky svého prcka a můžete si být jisti, že neskončí na zemi naopak zůstanou v misce. 

 • ŠLE NA UČENÍ CHOZENÍ: První kroky jsou v tomto věku velmi důležité. Mnoho rodičů čeká na tu osudovou chvíli  kdy to už nastane a naše dítě začne dělat první krůčky. Nezoufejte u všech dětí je to individuální. Některé se postaví na nohy už v 8 měsíci života, jiné čekají do poslední chvíle a trvá jim to trošku déle. Výhodou těchto šlí na učení chození je to, že dítě se učí správný postoj držení těla, ale zároveň se cítí v pohodlí a v bezpečí, protože ho vy rukojetí držíte a tak mu dáváte jistou formu jistoty 

 • DĚTSKÝ NAFUKOVACÍ VÁLEC: Pomocí válce se učí děti zvedat, chodit, vstávat. Nafukovací válec je inspirativní a pomáhá při objevování, rozpoznávání tvarů, barev a motorických schopností dítěte. Uvnitř válce jsou různobarevné míčky se zvonečky. Vhodný pro děti od 8 měsíců.    

          

 • DĚTSKÁ HOUPAČKA S KOLEČKY: Dřevěné houpací zvířátko z kvalitního plyše s kolečky, která se dá využít i jako odrážedlo. Po stisknutí ouška hrají příjemné melodie. Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Tyto křesílka přinášejí dětem spoustu radosti a zábavy. Houpací lyžiny a úchytky zvířat jsou vyrobeny ze dřeva. Každé zvířátko má překlápěcí kolečka, po jejich překlopení slouží jako odrážedlo. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sezení na něm je bezpečné a pohodlné K sedadlu je připevněn nastavitelný bezpečnostní pás s rychloupínáním. 

 • HRACÍ DEKY S OHRÁDKOU NEBO HRAZDIČKOU: Tyto krásné a originální hrací deky dokonale rozvíjí dětskou představivost již v útlém věku. Pomocí této deky dokážete interaktivní zaujmout svého malého nezbedníčka na několik minut. Vzhledem k tomu, že tyto deky jsou vybaveny ohrádku nebo hrazdičkou jsou taktéž i bezpečné. Obsahují různé prvky, které podporují rozvoj smyslů dítěte. Všechny prvky lze od hrací deky odepnout a používat jako samostatné hračky. Hrací deky jsou skvělým herním centrem pro každé dítě. Podporují zvědavost a motoriku a jsou vyrobeny z měkké výstelky, která je vhodná k sezení i ležení. 

 • Dokonalý plyšový kamarád: Takové plyšové hračky zaručí dítěti nejlepšího přítele při spánku, nebo prostě při hraní. Děti umí s těmito plyšovými hračkami hodně navystrájať, protože jsou rozměrově nenáročné, vyrobené z příjemného materiálu a hmotnostně lehké na nošení. Většina dětí si těchto malých mazlíčky tak oblíbí, že bez nich nedokážou fungovat a nosí ho stále s sebou.

 

 • Interaktivní hračky: Tyto typy hraček pomáhají dětem rozeznávat barvy, zvířátka, poslouchat zvuky, které mohou později napodobovat. V případě interaktivního vozíku, který děti tisknou se učí zvládat chůzi, tisknout i vstát.

          INTERAKTIVNÍ VOLANT PRO DĚTI:                  INTERAKTIVNÍ VOZÍK SE ŽABKOU:   

                                            

    INTERAKTIVNÍ STOLEK:                        INTERAKTIVNÍ AUTOBUS:                              SVÍTÍCÍ HRAJÍCI BUDÍK:

                                             

 • PRAKTICKÁ CESTOVNÍ POSTÝLKA Happy baby: Postýlka je jedním z nejpraktičtějších dárků pro rodiče, kteří rádi cestují. Je vhodná pro uložení do přírody, ale i v interiéru, který není vybaven postýlkou. Složením tato postýlka nezabírá v autě, nebo v kufru mnoho místa a takovýmto způsobem můžete dítěti zajistit dostatečné pohodlí i na cestách, protože je vybavena pohodlným matrací a malým polštářem. 

 • OCHRANA DO POSTÝLKY: Oboustranná ochrana na postýlku s barevnými obrázky a bezpečnostním zrcadlem. Živé barvy a veselé vzory přitahují pozornost dítěte a podporují jeho zájem o hru. Je vyrobena z měkkého materiálu. Ochrana na postýlku je vybavena provázky pro připevnění do postýlky nebo kočárku. 

 • KOLOTOČ NAD POSTÝLKU S PROJEKTOREM HVĚZDIČEK: Dalšími zajímavými dárky, které ví být užitečné při usínání děťátka patří i tento závěsný kolotoč s projektorem hvězdné oblohy. Dokáže dítě natolik zaujmout, že již během několika minut sladce usne. Je určený na postýlku, ale může být i nad kočárkem.