FOOTCARE náplasti na puchýře Zvětšit

FOOTCARE náplasti na puchýře

Hydrokoloidní náplast na pľuzgiere. Je to vysoce odolná náplast, která působí jako skutečná druhá kůže, tiší bolest a podporuje hojení puchýře.

39 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL01.04.
Zásilkovna02.04.
Popis výrobku
Popis výrobku

Hydrokoloidní náplast na pľuzgiere. Je to vysoce odolná náplast, která působí jako skutečná druhá kůže, tiší bolest a podporuje hojení puchýře.

Náplasti tlumí odírání a absorbují tekutiny z puchýře. Pokud nejsou známky infekce, ponechte náplast na místě několik dní, aby nedošlo k narušení procesu hojení. V kontaktu s vlhkostí z puchýře (výpotku z rány) vytvoří ochranný gel, který obnovuje pokožku, izoluje ránu od tlaku a tření a podporuje hojení. Tato vysoce odolná náplast se přizpůsobí tvaru vašich prstů na nohou, a proto je zvláště vhodná při sportovní činnosti.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Puchýř nepropichujte. Pokud je puchýř stržen nebo jakkoli jinak porušený, omyjte ránu vodou a mýdlem a ošetřete dezinfekčním roztokem.

Sejměte z náplasti ochranný papírek a zahřejte ji v dlaních.

Náplast jemně odlepte z jejích plastového podkladu tak, abyste se nedotýkali lepicí části. Aplikujte na čistou a suchou pokožku tak, aby střední část náplasti byla umístěna přímo na puchýř. Pečlivě vyhlaďte okraje náplasti tak, aby dobře přilnula.

Náplast se po 2-3 dnech sama odlepí. Doporučuje se vyčkat, až se odlepí sama.

Kontraindikace:

Nepoužívejte na infikované rány au diabetických pacientů.

UPOZORNĚNÍ:

V případě opětovného použití jednorázového výrobku hrozí nebezpečí infekce.

SLOŽENÍ:

Hydrokoloid.

BALENÍ:

Krabička 5 hydrokoloidních náplastí.

VELIKOST:

54 x 35 mm

30 podobných produktů ve stejné kategorii