VÍKEND V PRVOREPUBLIKOVÉM HOTELU GOLFI***

Aromaterapie, masáže a labužnické menu, óóóó, to je víkend snů. Je to romantik, který má rád pohodu a rozmazlování? Darujte mu víkend v prvorepublikovém hotelu Golfi. Čeká ho romantika ve dvou v krásném lázeňském městě Poděbrady. Zamilovaný páreček se bude oddávat jeden druhému ve stylovém hotelu s prvorepublikovou atmosférou.

8 100 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL30.10.
Zásilkovna02.11.
Popis výrobku
Popis výrobku

Aromaterapie, masáže a labužnické menu, óóóó, to je víkend snů. Je to romantik, který má rád pohodu a rozmazlování? Darujte mu víkend v prvorepublikovém hotelu Golfi. Čeká ho romantika ve dvou v krásném lázeňském městě Poděbrady. Zamilovaný páreček se bude oddávat jeden druhému ve stylovém hotelu s prvorepublikovou atmosférou. Budou si připadat jako ve filmu s Oldřichem Novým. “Jen pro ten dnešní den, stojí za to žít…” Hotelový personál je bude hýčkat jako v bavlnce. Po příjezdu je v pokoji bude čekat láhev sektu, aromaterapie a svíčky na pokoji. Romantický víkend pro dva pak mohou společně nastartovat v parním boxu, kde se příjemně zahřejí, uvolní a naladí na klidovou notu. Dají si příjemnou masáž a večer svou lásku oslaví romantickou večeří při svíčkách. Jaké bude pokračování, to už bude na nich. Mohou si projít romantické večerní Poděbrady nebo si napustí vanu s voňavou pěnou. Jak božské!


REGION: Středočeský kraj (Poděbrady), DOBA TRVÁNÍ: 3 dny (2 noci), POČET OSOB: 2, SPECIFIKACE: Lásky čas - Vonná relaxace

Romantický víkend pro dva

Lásky čas - Vonná relaxace

Romantický víkend pro dva levně

Prožijte krásné chvíle v lázeňském městě Poděbrady. Ubytování je pro Vás zajištěno v 2lůžkovém pokoji s aromaterapií, svíčkami a lahví sektu. Hlady rozhodně strádat nebudete - čeká na Vás polopenze (snídaně formou bufetu, 1 večeře servírovaná, 1 večeře tříchodová slavnostní při svíčkách). Relaxovat budete v parním boxu (privátní na 30 minut) a při společné 60 minutové masáži prováděné masérkama z Kambodži. Lázeňské město plné romantiky.

Počet účastníků

Zážitek je určený pro 2 osoby.

Počasí

Počasí nemá vliv na konání zážitku.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést co nejdříve. Záleží na obsazenosti hotelu.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.