Kouzelná Šumava

Darujte romanticko-relaxační pobyt ve stylovém horském hotelu uprostřed panenské přírody! Hotel sv. Tomáš se nachází na Šumavě nedaleko Lipna. Obdarovaný hodí za hlavu všechny starosti všedního dne a nechá se rozmazlovat. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu. Na uvítanou dostanou hosté  welcome drink.

5 599 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL29.10.
Zásilkovna30.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Darujte romanticko-relaxační pobyt ve stylovém horském hotelu uprostřed panenské přírody! Hotel sv. Tomáš se nachází na Šumavě nedaleko Lipna. Obdarovaný hodí za hlavu všechny starosti všedního dne a nechá se rozmazlovat. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu. Na uvítanou dostanou hosté  welcome drink. Vychutnají si bohaté snídaně servírované formou švédských stolů a večeři o třech chodech. Mňam! Během pobytu je možný i aktivní odpočinek - okolí nabízí spoustu krásných míst vhodných pro výlety nebo nordic-walking, v hotelu je plavecký bazén a fitness. K relaxaci může pár využít také infrakabinu a privátní vířivku.

REGION: Jihočeský kraj (Přední Výtoň), DOBA TRVÁNÍ: 3 dny (2 noci), POČET OSOB: 2, SPECIFIKACE: Kouzelná Šumava

Kouzelná Šumava

Kouzelná Šumava

Kouzelná Šumava - romantický víkend pro dva

Co takhle hodit starosti všedního dne za hlavu a dopřát si relaxačně-romantický pobyt ve stylovém horském hotelu? Ten leží uprostřed nádherné šumavské přírody nedaleko Lipna. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu, welcome drink, snídaně formou švédských stolů, 1 večeři o třech chodech pro dva. Dále je v rámci ubytování k dispozici i zapůjčení hůlek na nordic-walking na 1 den, využití hotelového wellness (bazén, infrakabina, fitness) 45 minut/osoba/den, 1x privátní whirpool 20 minut. Je možné využít i prohlídku zříceniny Vítkův Hrádek s výstupem na věž. Óóóó, to bude klídek!

Počet účastníků

Zážitek je určený pro 2 osoby.

Počasí

Počasí nemá vliv na konání zážitku.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést co nejdříve. Záleží na obsazenosti hotelu.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.