Dětská termo podložka Žirafa 180x180cm

Tato podložka je velká. Vejde se na ni najednou několik dětí nebo mnoho různých hraček. Podložka je oboustranná, navíc má metr na měření výšky dítěte a má protiskluzovou strukturu.

405 Kč s DPH

Zboží nemáme skladem :(

Nové

9104

5900779935419

Popis výrobku
Popis výrobku

VELKÝ ROZMĚR - velikost významně ovlivňuje funkčnost podložky. Vejde se na ni najednou několik dětí nebo mnoho různých hraček. Můžete ji také použít jako koberec do dětského pokoje, její živé barvy jistě potěší každé batole. Stane se nepostradatelným přítelem dětské hry. Bude ho doprovázet v každé fázi vývoje. Bude praktickým doplňkem do každého domova, školky nebo školy.

OBOUSTRANNÁ - živé barvy a design upoutají pozornost dítěte a povzbudí ho ke hře. Na obou stranách jsou pohádkové obrázky různých zvířat, které dítěti umožní naučit se slova a barvy. Podložka má navíc metr na měření výšky dítěte. Je perfektní na učení lezení a chůze. Protiskluzová struktura se postará o bezpečnost batolat během jeho prvních kroků.

ODOLNÁ VŮČI VLHKOSTI - materiál, ze kterého je podložka vyrobena, je odolný vůči vlhkosti a neabsorbuje vodu, což zvyšuje komfort používání produktu nejmenšími. Nemusíme se bát, že dítěti vypadne kaše nebo džus, protože podložka se snadno čistí.

PŘENOSNÁ - složená podložka zabírá málo místa, takže je snadné ji odložit. Po zabalení v přiloženém obalu ji můžete rychle a snadno přepravit na jiné místo, například na zahradu, park, pláž nebo ji vzít se sebou na výlet.

SPECIFIKACE:

  • barva: vícebarevná

  • voděodolná

  • protiskluzová

  • materiál: PVC

  • rozměry podložky (délka/šířka/tloušťka): 180/180/1 cm

30 podobných produktů ve stejné kategorii