Pivní lázně

Dopřejte mu ponořit se do lahodného sladového moku a užít si pivní lázně. Pivní koupel je originální lázeňská terapie, která spojuje uvolňující horkou koupel v tmavém koupelovém pivu s uzdravující minerální vodou. Nechte ho vykoupat se v pivu, regenerační a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a léčivých bylin jsou prostě jedinečné.

750 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • Olomoucký kraj
  • Plzeňský kraj
  • Moravskoslezský kraj

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL28.10.
Zásilkovna29.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Dopřejte mu ponořit se do lahodného sladového moku a užít si pivní lázně. Pivní koupel je originální lázeňská terapie, která spojuje uvolňující horkou koupel v tmavém koupelovém pivu s uzdravující minerální vodou. Nechte ho vykoupat se v pivu, regenerační a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a léčivých bylin jsou prostě jedinečné. A co takhle ještě masáž a následné ulehnutí na slámové lóže? Po téhle pivní proceduře každý pivař zjistí, že pivo je dobré užít si i jinak, a přitom jej upíjet z čerstvě načepovaného půllitru.


REGION: Plzeňský kraj (Chodová Planá), DOBA TRVÁNÍ: 45 minut (koupel + relaxace), POČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Pivní koupel

REGION: Olomoucký kraj  (Olomouc), DOBA TRVÁNÍ: 105 minut, POČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: 1 káď pro 1 osobu (Není vhodné pro osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první pivní koupelí měly poradit s lékařem.)

REGION: Moravskoslezský kraj (Písek u Jabklunkova), DOBA TRVÁNÍ: 120 minut (koupel + pivní lázeň + slámové lóže), POČET OSOB: 2, SPECIFIKACE: BBB

Pivní lázně

Pivní koupel

Program

Vůně chmelu široko daleko, v pozadí relaxační hudba a před ním stojí vana plná sladového moku, která jen čeká, až se do ní ponoří. Zní to jako pohádka pro všechny milovníky piva? Tenhle ráj se nazývá pivní koupel a dopřát ji můžete každému gentlemanovi, který vyznává lásku k pivu. Na tento zážitek s vůní chmele jen tak nezapomene. Během relaxačních okamžiků v pivní náloži zjistí, že tento zlatavý mok není vhodný jen k pití, ale že kvasnice se směsí chmele mají blahodárné a omlazující účinky i na jeho tělo. Pivní lázeň je speciální kombinace koupelového piva s uzdravující minerální vodou. Nevšední zážitek mu můžete dopřát v mnoha lokalitách po celé České republice. Je jen na Vás, zda mu darujete jen pivní lázeň pro něho, nebo třeba variantu s masáží a luxusním menu pro dvě osoby. Nejen, že ho bude čekat plná vana piva, ale čerstvě načepované pivo může při tomto aktu i upíjet. Tohle bude velká pivní pohóóóóda!

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést alespoň 4 týdny předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.