Erotická hra Sex

Nenechte tajné erotické zážitky odehrávat jen ve vaší fantazii ... zpestřete a obohaťte svůj sexuální život! Máte rádi sex? I vše, co k němu patří? Vzrušující předehru? Netradiční praktiky? Zajímavé scénáře? Vynalézavé nápady? Jste připraveni na nové dobrodružství?

450 Kč s DPH

Poslední kusy na skladě !

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL08.07.
Zásilkovna09.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Nenechte tajné erotické zážitky odehrávat jen ve vaší fantazii ... zpestřete a obohaťte svůj sexuální život!

Máte rádi sex? I vše, co k němu patří? Vzrušující předehru? Netradiční praktiky? Zajímavé scénáře? Vynalézavé nápady? Jste připraveni na nové dobrodružství? Dalších otázek a otazníků by se jistě našlo mnoho. Na všechny zřejmě odpovíte kladně. S touto hrou si můžete splnit své sny a tajná přání (i ty, o kterých ještě nevíte). Hra je určena pro dvojici - muže a ženu - v každé formě známosti.

Zda jste dlouhodobí partneři, snoubenci, manželé, kamarádi zda jste se před hodinou poznali. Dvě herní varianty: Light (pro ty trochu nesmělých) a HARD (pro odvážné a bez zábran). V každé hře jsou desítky inspirujících, vzrušujících úkolů - jako na kartách, tak v herních plánech. Některé v originálním, netradičním podání.

  • Hra má stříbrné dárkové zdobení - jako jediná svého druhu v tomto originálním provedení!
  • Obsahuje oboustranný herní plán (LIGHT + HARD), hrací úkolově karty (4 archy A4), 2 figurky, hrací kostku a návod ke hře v CZ i SK.
  • Hra je určena osobám starším 18 let!
  • Obsahuje erotický materiál včetně zobrazení nahých partnerských dvojic při sexu a sexuálních praktikách.
  • Rozměry krabice 33 x 23 x 3 cm, váha 0,5 kg