Plavba lodí po Vltavě

Labuť sem, labuť tam, všude kam se podívá. A ta panoramata, vidíš to, Pepo? Ať už je to romantik či požitkář, propluje krajinou nevšedních dní a uvidí ty nejlepší pražské památky a panoramata z paluby lodi. To nemá chybu! Plavba po Vltavě v Praze je romantika sama o sobě - ve dne v noci, vždy ve dvou, hodinu či dvě.

580 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • 1 hodina
  • 2 hodiny

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL22.10.
Zásilkovna23.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Labuť sem, labuť tam, všude kam se podívá. A ta panoramata, vidíš to, Pepo? Ať už je to romantik či požitkář, propluje krajinou nevšedních dní a uvidí ty nejlepší pražské památky a panoramata z paluby lodi. To nemá chybu! Plavba po Vltavě v Praze je romantika sama o sobě - ve dne v noci, vždy ve dvou, hodinu či dvě. Zároveň mu můžete na palubě dopřát kávičku, dezertík nebo luxusní oběd či večeři při svitu svíček. Vyplouvá se od Čechova mostu a za rohem už vykukuje Pražský hrad. Co víc si přát než výlet lodí po Vltavě, óóóó!


REGION: Praha,  POČET OSOB: 2,  

  • DOBA TRVÁNÍ: 1 hodina, SPECIFIKACE: Plavba centrem Prahy
  • DOBA TRVÁNÍ: 2 hodiny, SPECIFIKACE: Noční plavba Prahou s večeří

Plavba lodí po Vltavě

  • Plavba centrem Prahy

Plavba centrem Prahy

Plavba začíná a končí u Čechova mostu. Během ní bude výhled na letenské sady a hned za nimi nejznámější pražské panorama s Pražským hradem. Pod hradem každého okouzlí malebná Kampa a pak už honem ke Karlovu mostu. Ale tím plavba nekončí! Pokračuje se k Rudolfinu a Štvanici. A pak? To bude překvapení! Plavba je určena pro dvě osoby a trvá jednu hodinu.

  • Noční plavba Prahou s večeří

Noční plavba centrem Prahy s večeří

Plavba začíná a končí u Čechova mostu. Během ní bude výhled na letenské sady a hned za nimi nejznámější pražské panorama s Pražským hradem. Pod hradem každého okouzlí malebná Kampa a pak už honem ke Karlovu mostu. Ale tím plavba nekončí! Pokračuje se k Rudolfinu a Štvanici. A pak? To bude překvapení! Plavba je určena pro dvě osoby a trvá dvě hodiny. Během plavby čeká na námořníky skvělá večeře, při kterém budou výhledy opravdu ojedinělé. Tohle bude slušná dávka romantiky!

Počasí

Konání zážitku ovlivňuje aktuální stav počasí. Plavby se nekonají při I.,II. a III. povodňovém stupni, nárazovém větru a jiných povětrnostních podmínkách.

Počet účastníků

Pro 2 osoby.

Diváci

Diváci nemohou být přítomni.

Oblečení

Pro absolvování zážitku není nutné žádné speciální oblečení. Je vhodné se obléci dle aktuálního počasí.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně v předem vypsaných termínech. Termíny se vypisují 3 - 6 měsíčně (záleží na ročním období). 

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést alespoň dva týdny předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.