Sedací polštář Ecopuf - Pillow L polyester

Hledáte nějaký originální sedací vak? Sedací polštář je unikátní sedací vak který lze používat na ležení ale i na sezení.  Měkké, lehké, pohodlné, praktické, velké - to je možné jen s polštářem. Má ideální velikost pro relaxaci, učení a hraní.

2 450 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL26.05.
Popis výrobku
Specifikace
Příslušenství
Popis výrobku

Hledáte nějaký originální sedací vak? Sedací polštář je unikátní sedací vak který lze používat na ležení ale i na sezení.  Měkké, lehké, pohodlné, praktické, velké - to je možné jen s polštářem. Má ideální velikost pro relaxaci, učení a hraní. Když se umístíte do ležící polohy, můžete na něm spát nebo relaxovat po náročném dni ve škole nebo v práci, a když je v "stoji", bude z něj ideální křeslo. Polštář můžete vytvarovat tak, abyste pohodlně odpočívali před televizí v polosedě.

Vzorník:

PolyesterJako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrenové kuličky na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude sedací vak vyplněn neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Sedací vaky Ecopuf jsou zárukou kvality, trvalosti což dokazuje i záruka na výplň 6 měsíců kterou nenabízí žádný výrobce sedacích vaků. Hlavní rozdíl od klasických sedaček je, že nemají pevnou základnu takže se perfektně přizpůsobí vašemu tělu co Vám poskytne pohodlí a relax.

Sedací vak je vyráběn na zakázku. Doba realizace je 5 pracovních dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakoupit si ho můžete ZDE.

Specifikace
Výška180 cm
Šířka140 cm
MaterialPolyester
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
ZnačkaEcopuf
Objem500 L
Záruka na výplň6 měsíců
30 podobných produktů ve stejné kategorii