Let balónem

Má vaše milovaná osoba ráda staré filmy? Pak zajisté obdivuje letecké vlastnosti a naprosto úžasný vzhled horkovzdušného balónu. Určitě by také ráda absolvovala let balónem nad naší vlastí. Zažijte nádherný východ nebo západ slunce z ptačí perspektivy v doprovodu našeho pilota, který se postará o ničím nerušený zážitek. Lety balónem jako dárky pro labužníky.

3 799 Kč s DPH

Zboží máme skladem

 • Praha
 • Olomoucký kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Středočeský kraj
 • Zlínský kraj
 • Pardubický kraj
 • Ústecký kraj
 • Královéhradecký kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Jihočeský kraj
 • Vysočina

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr INTIME: 26.02
Česká pošta 27.02
Zásilkovna 27.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Má vaše milovaná osoba ráda staré filmy? Pak zajisté obdivuje letecké vlastnosti a naprosto úžasný vzhled horkovzdušného balónu. Určitě by také ráda absolvovala let balónem nad naší vlastí. Zažijte nádherný východ nebo západ slunce z ptačí perspektivy v doprovodu našeho pilota, který se postará o ničím nerušený zážitek. Lety balónem jako dárky pro labužníky.

REGION: Pardubický kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 6místném koši)

REGION: Královéhradecký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 6místném koši)

REGION: Jihomoravský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 6místném koši)

REGION: Olomoucký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 6místném koši)

REGION: Zlínský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 6místném koši)

REGION: Moravskoslezský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši) RANNÍ LET ve všední dny

REGION: Středočeský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši) RANNÍ LET ve všední dny

REGION: Ústecký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši) RANNÍ LET ve všední dny

REGION: Plzeňský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši) RANNÍ LET ve všední dny

REGION: Jihočeský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši) RANNÍ LET ve všední dny

REGION: Vysočina (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Letenka pro 1 osobu (v 4 - 7místném koši)

Let balónem

Program Letu balónem 

Po krátkém seznámení s balónem a předpokládaném určení trasy letu následuje vstup do koše balónu. Horkovzdušný balón létá ve výšce 50 – 300 metrů nad zemí. Okraj koše balónu je vysoký 130 centimetrů, čímž je zaručena bezpečnost a zároveň krásný výhled. Součástí letu balónem je slavnostní křest a přijetí pasažérů do stavu “balonářského“ s přípitkem šampaňským. Následně obdržíte originální křestní list s balónářským jménem. 

Podmínky

Let balónem mohou absolvovat děti od 12 let. Minimální výška je 130 – 140 cm. Děti ve věku 12 – 18 let musí mít souhlas rodičů.

Počasí

Pro let balónem je nebezpečné, když je vítr větší než 5m/s. Také balónem nelétáme při hustém dešti a bouřkách.

Čas

Samotný let balónem trvá 1 hodinu, na celý zážitek je však třeba vyhradit zhruba 3 - 4 hodiny. Vzlet balónu se může uskutečnit pouze ráno nebo navečer. Sraz na místě vzletu je zhruba při východu slunce a nebo cca 3 hodiny před západem slunce.

Počet účastníků

Let balónem je určen pro 1 osobu.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni v prostoru vzletu a příletu horkovzdušného balónu. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení, ve výšce je maximálně o 1 - 2 stupně nižší teplota než na zemi, není nutné se tepleji oblékat.

Sezóna

Let balónem lze absolvovat po celý rok, avšak pro nezapomenutelný zážitek doporučujeme zvolit období duben – říjen.

Měli byste vědět

V některých lokalitách je podmínkou vzletu naplnění koše horkovzdušného balónu.

Pokud budete chtít vzlétat mimo naše lokality, je možné, že budete doplácet dopravné. Předem se proto informujte u našeho pracovníka. Pro možnost vzletu  balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky.

Počet osob v koši balónu závisí hlavně na váze účastníků a období, ve kterém chcete let balónem uskutečnit.

Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Rezervace termínu

Po domluvě 2-3 týdny předem.

30 podobných produktů ve stejné kategorii