VYHLÍDKOVÝ LET BALÓNEM

Je to prostě nádhera. Pro někoho nadpozemská romantika, pro jiného adrenalin, takový je let horkovzdušným balónem až pro 10 osob. Létáme při svítání, nebo 3 hodiny před západem slunce, a to celoročně po celé ČR. Zákazník se s pilotem sejde na smluveném místě a po menší pomoci při přípravě balóóóónu se vydají vzhůru.

3 799 Kč s DPH

Zboží máme skladem

 • Praha
 • Olomoucký kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Středočeský kraj
 • Zlínský kraj
 • Pardubický kraj
 • Ústecký kraj
 • Královéhradecký kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Jihočeský kraj
 • Vysočina

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr INTIME: 27.06.
Česká pošta 28.06.
Zásilkovna 28.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Je to prostě nádhera. Pro někoho nadpozemská romantika, pro jiného adrenalin, takový je let horkovzdušným balónem až pro 10 osob. Létáme při svítání, nebo 3 hodiny před západem slunce, a to celoročně po celé ČR. Zákazník se s pilotem sejde na smluveném místě a po menší pomoci při přípravě balóóóónu se vydají vzhůru. Létající balón se vznáší 50 - 300 m nad zemí, podle povětrnostních podmínek.

Po zhruba hodinovém letu dojde na přistání a poté je celý zážitek zakončen slavnostním křestem pomocí 4 živlů s šampaňským a povýšením do stavu balonářského. Na památku si každý člen posádky odnese křestní list. Let balónem lze absolvovat celoročně, ale nejoblíbenější sezóna je duben až říjen. Na zimní lety balónem není třeba si balit další teplé oblečení. Nahoře je teplota pouze o 1 - 2 °C nižší než na zemi.

REGION: Praha (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Pro 1 osobu (v 4 - 5místném koši)

REGION: Liberecký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Pro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Pardubický kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Pro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Královéhradecký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Jihomoravský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Olomoucký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Zlínský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Moravskoslezský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Středočeský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Ústecký kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 7místném koši)

REGION: Plzeňský kraj(Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Jihočeský kraj (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 4 - 8místném koši)

REGION: Vysočina (Dle domluvy s pilotem), DOBA TRVÁNÍ: 3 - 4 hodinyPOČET OSOB: 1, SPECIFIKACEPro 1 osobu (v 8 - 10místném koši)

Let balónem

Program Letu balónem 

Je milovníkem všech rozhleden a pohled do krajin mu vždy vykouzlí úsměv na tváři? Nebo je to snílek, který má stále hlavu v oblacích? Tak to s tímhle zážitkem rozhodně nemůžete udělat chybu. Let horkovzdušným balóóóónem se pro něj stane okamžikem, o kterém bude ještě dlouhou dobu všem svým kámošům vyprávět. Pokud je to skutečný požitkář, kterému romantika není cizí, může si zalétat při východu či západu slunce. Samotným létáním to ale nekončí. Po přistání je celý let zakončen slavnostním křestem s šampaňským a povýšením vašeho gentlemana do stavu balonářského. Zalétat si může v jakémkoli ročním období.

Před samotným letem probíhá krátké seznámení s balónem a trasou. Horkovzdušný balón létá ve výše 50 – 300 metrů nad zemí. Bezpečnost a krásný výhled do krajiny je zaručen okraji koše, které jsou vysoké 130 centimetrů. Po letu probíhá slavnostní křest za pomoci 4 živlů s přípitkem. Každý účastník obdrží křestní list s balónářským jménem.

Co by měl každý vzduchoplavec před letem vědět?

Je možné létat i mimo nabízené lokality, v tom případě je třeba se informovat o možných vícenákladech spojených s dopravou na dané místo. Pro zajištění bezpečnosti účastníků je možné létat jen v příznivých povětrnostních podmínkách. Počet osob v koši balónu závisí hlavně na váze účastníků.

Podmínky

Let balónem mohou absolvovat děti od 12 let. Minimální výška je 130 – 140 cm. Děti ve věku 12 – 18 let musí mít souhlas rodičů.

Počasí

Pro let balónem je nebezpečné, když je vítr větší než 5m/s. Také se nelétá při hustém dešti a bouřkách. Rozhodnutí o konání letu je vždy na pilotovi.

Čas

Samotný let balónem trvá 1 hodinu, na celý zážitek je však třeba vyhradit zhruba 3 - 4 hodiny. Vzlet balónu se může uskutečnit pouze ráno nebo navečer. Sraz na místě vzletu je zhruba při východu slunce a nebo cca 3 hodiny před západem slunce.

Počet účastníků

Let balónem je určen pro 1 osobu. V koši budete s dalšími účastníky. Jejich počet závisí na velikosti koše.

Diváci

Diváci mohou být přítomni, pořizovat fotografie a natáčet videa.

Oblečení

Vhodnější je sportovní oblečení. Ve výšce je maximálně o 1 - 2 stupně nižší teplota než na zemi, není nutné se oblékat tepleji.

Sezóna

Let balónem lze absolvovat po celý rok, avšak pro nezapomenutelný zážitek doporučujeme zvolit období duben – říjen.

Měli byste vědět

V některých lokalitách je podmínkou vzletu naplnění koše horkovzdušného balónu.

Pokud budete chtít vzlétat mimo naše lokality, je možné, že budete doplácet dopravné. Předem se proto informujte u našeho pracovníka. Pro možnost vzletu  balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky.

Počet osob v koši balónu závisí hlavně na váze účastníků a období, ve kterém chcete let balónem uskutečnit.

Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Rezervace termínu

Termíny je třeba rezervovat 2 - 3 týdny předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.

30 podobných produktů ve stejné kategorii