Tandem paragliding

Chce to se pořádně rozběhnout a hop! Vznášet se jen tak vzduchem je určitě adreanalinový sen mnoha z vás. Ne každý si na tento sport troufne sám. Pro tento případ nabízíme tandem paragliding. Lze ho provozovat skoro všude, kde je malinko větší kopec, což je velká výhoda. Pro paragliding tandem jsou důležité termické proudy.

2 249 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • Moravskoslezský kraj
  • Liberecký kraj

Doručení ZDARMA od 1 200 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr INTIME: 26.02
Česká pošta 27.02
Zásilkovna 27.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Chce to se pořádně rozběhnout a hop! Vznášet se jen tak vzduchem je určitě adreanalinový sen mnoha z vás. Ne každý si na tento sport troufne sám. Pro tento případ nabízíme tandem paragliding. Lze ho provozovat skoro všude, kde je malinko větší kopec, což je velká výhoda. Pro paragliding tandem jsou důležité termické proudy. Když vám budou přát stoupavé proudy, dostanete se do výšky startu, nebo i výš, a váš let se tak prodlouží. 

REGION: Moravskoslezský kraj (Moravskoslezské Beskydy), DOBA TRVÁNÍčistý let cca 15 minutPočet osob: 1, SPECIFIKACE: Tandem paragliding

REGION: Liberecký kraj(okres Liberec), DOBA TRVÁNÍčistý let cca 15 minutPočet osob: 1, SPECIFIKACE: Tandem paragliding

Tandem paragliding

Tandem paragliding

Program

Nejprve se přemístíme na startoviště. Tam Vás budeme instruovat o všem potřebném k průběhu letu. Potom si Vás náš pilot připoutá k sobě, chvilka čekání na správný vítr, pak uděláte pár kroků a už jste ve vzduchu. Budete se pomalu snášet dolů a vychutnávat si překrásné pocity z letu. Při troše štěstí cestou potkáte termické stoupavé proudy, které Vás mohou vynést zpět do výšky startu a třeba i výše.

Podmínky

Děti i dospělí od 15 let. Děti od 15 do 18 let pouze se souhlasem rodičů.

Počasí

Lety nelze provozovat za deště, mlhy, silného nebo nárazovitého větru a bouřek. V případě špatného počasí se let přesune na jiný termín dle přání zákazníka.

Čas

Příprava a let zabere přibližně 1 hodinu. Samotný let asi 15 minut dle počasí.

Počet účastníků

Tandemový let je určen pouze pro jednu osobu. Necháte – li se strhnout zážitkem lze další let dokoupit přímo na místě.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Doporučujeme dlouhé sportovní přiléhavé oblečení. Boty jsou velmi důležité a nejlepší jsou pohorky.

Sezóna

Duben - říjen

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

30 podobných produktů ve stejné kategorii