Letecký simulátor stíhačky F16

Letí si závratnou rychlostí, najednou zamíří a páááál! Střelba ve vzduchu začala, fíha, bude to dnes pro něj na leteckém simulátororu stíhačky F16 náročný let.

1 940 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • 60 minút
  • 30 minút
  • 120 minút
  • 90 minút

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL01.02.
Zásilkovna02.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Popis zážitku

Letí si závratnou rychlostí, najednou zamíří a páááál! Střelba ve vzduchu začala, fíha, bude to dnes pro něj na leteckém simulátororu stíhačky F16 náročný let. Splňte mu jeho sen a dovolte mu stát se na okamžik vojenským letcem, zažít skutečný boj a mířit na nepřátelský cíl. Stíhačka F16 Fighting Falcon je v současnosti nejrozšířenější víceúčelový jednomotorový stroj a on si vyzkouší pilotáž se zkušeným instruktorem. Kokpit vypadá jako ve skutečném letounu a projekce je dokonalá. Umožní mu dokonce vzlet v rychlosti přes 300 km/h! Vzdušný souboj na krátkou vzdálenost je pro vašeho pilotního nadšence tím správným adrenalinem. Co takhle naučit ho zaměřit a vystřelit na nepřítele pomocí řízené rakety nebo kanonu pod vedením zkušených instruktorů. 

REGION: Praha, Doba trvání: 30 minut Počet osob: 1Specifikace: Letecký simulátor stíhačky F16

REGION: Praha, Doba trvání: 60 minut Počet osob: 1Specifikace: Letecký simulátor stíhačky F16

REGION: Praha, Doba trvání: 90 minut Počet osob: 1Specifikace: Letecký simulátor stíhačky F16

REGION: Praha, Doba trvání: 120 minut Počet osob: 1Specifikace: Letecký simulátor stíhačky F16

Program

Pod dohledem zkušených instruktorů si každý pilot bude moct vyzkoušet všechny základní manévry. Vzlet, akrobatické prvky ve vzduchu, zaměřování a samozřejmě i nácvik přistání, to všechno čeká na piloty při řízení speciálního simulátoru stíhačky F16.

Simulátor F16 v Praze je realistický simulátor skutečné stíhačky F16, u kterého je možné si objednat pilota JAS 39 Gripen z České Armády jako instruktora (za příplatek). Tento pilot se podílel na nastavení věrných sil v řízení simulátoru, aby byl dojem z něj naprosto realistický a každého letce dokonale pohltil. F16 se ovládá jako ve skutečném letounu působení tlaku na joystick, nikoliv výchylkou jako např. v Airbusu A320. Pocit z řízení je díky těmto prvkům stejný jako je řízení skutečného bojového letounu.

Měli byste vědět

V případě provedení rezervace, lze tuto rezervaci zrušit pouze skrze zapsání nového termínu. Na místě je možné dostat videozáznam, profesionální fotografii a certifikát za 590 Kč. SD karta je za 99 Kč.

Rezervaci je třeba provést 30 dní předem. Je třeba dostavit se alespoň 15 minut před začátkem samotného zážitku.

Nutná výška více jak 150 cm z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny.

Podmínky

Vhodné pouze pro osoby starší 8 let.

Čas

30 min/60min/90min/120min

Počet účastníků

Zážitek je vhodný pro 1 osobu.

Oblečení

Pro absolvování zážitku není nutné žádné speciální oblečení.

Sezóna

Počasí nemá vliv na konání zážitku.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.