POHYBLIVÝ TRENAŽÉR MALÉHO SPORTOVNÍHO LETADLA

Splňte mu jeho sen a posaďte ho do pilotovacího křesla! Letecký trenažér sportovního letadla otestuje jeho talent na pilotování. Vyzkouší si řízení malého jednomotorového sportovního letadla Cessna 182RG. A pak už má jen krůček k tomu, aby pilotoval opravdové letadlo a vzlétl do oblak.

1 190 Kč s DPH

Zboží máme skladem

  • 60 minút
  • 30 minút
  • 90 minút

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL01.02.
Zásilkovna02.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Splňte mu jeho sen a posaďte ho do pilotovacího křesla! Letecký trenažér sportovního letadla otestuje jeho talent na pilotování. Vyzkouší si řízení malého jednomotorového sportovního letadla Cessna 182RG. A pak už má jen krůček k tomu, aby pilotoval opravdové letadlo a vzlétl do oblak. Tento trenažér je ojedinělý, protože je pohyblivý a vzdušný nadšenec si projde různé letové techniky - jako je vzlet či náklon letadla - díky přesným a rychlým elektromotorům trenažéru. Pocit z pilotování je opravdu velmi reálný! Zapne bezpečnostní pásy a letí!

REGION: Praha, POČET OSOB: 1 , SPECIFIKACE: Moje první sólo

  • DOBA TRVÁNÍ: 30 minut
  • DOBA TRVÁNÍ: 60 minut
  • DOBA TRVÁNÍ: 90 minut

Letecký trenažér malého sport. letadla - pohyblivý

Moje první sólo

Moje první sólo

Tento jedinečný pohyblivý simulátor sportovního letadla Cessna 182RG se nachází v Praze. Během vašeho 30minutového letu se ocitnete na bývalém vojenském letišti Dillingham na Hawaii. Dlouhá asfaltová přistávací plocha a klidné počasí zaručují skvělé podmínky pro vaše první vzlety a sžití se se strojem. Po celou dobu s vámi bude na vysílačce zkušený instruktor, který dokáže vždy poradit. Poletíte tzv. na oči a budete se moci soustředit na základní letecké manévry. Simulátor je tak autentický, že pokud zvládnete jeho obsluhu, bude pro vás přechod do skutečného letadla mnohem snažší.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 8 let. Nutná výška více jak 150 cm z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny.

Počasí

Počasí nemá vliv.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Mohou být přítomni (maximálně 3 osoby).

Oblečení

Pohodlné.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Součástí zážitku je prohlídka dalších sedmi profesionálních leteckých, automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z 2. světové války U-BOAT.

Rezervace termínu

Minimálně měsíc předem. Doporučujeme příchod alespoň 15 minut před začátkem samotného zážitku.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.