Sedací vaky podle materiálu  V této kategorii se nenacházejí žádné produkty.

Sedací vaky podle materiálu, vybírat si můžete z různých materiálů: Ekokůže, polyester, plyš a prémiové vaky. Jsme odborníci a poradíme Vám výběru.

Podkategorie

  • Sedací vaky vyrobené z ekokůže se každým rokem stávají stále populárnějšími. Tajemstvím rostoucího zájmu o sedací vaky z umělé kůže je nejen jejich atraktivní cena ale i vysoká kvalita. Materiál se může pochlubit odolností vůči vodě, díky čemuž ho nemůže poškodit kontakt s tekutinami.

  • Sedací vaky z polyesteru. Chcete si objednat pohodlný a odolný sedací vak? Polyester je vynikající materiál, který se již mnoho let používá při výrobě nábytku. Za svou popularitu vděčí především vysoké odolnosti vůči skvrnám, což je zvláště důležité v dětských pokojích a domácnostech se zvířaty.

  • Sedací vaky vyrobené z plyše. Bez ohledu na to, který model si vyberete, máte zaručen opravdu pohodlný odpočinek. Po dni stráveném prací nechte své tělo relaxovat.

  • Prémiové sedací vaky jsou příkladem nekompromisního přístupu ke kvalitě. Na splnění požadavku i ty nejnáročnější zákazníky jsme připravili sérii vaků z přírodní hověziny nebo ovčí kůže.