Spôsob dopravy


Kurýr INTIME (79kč)
- Kurýr se snaží před doručením s vámi zkontaktovat a dohodnout se na přesném čase předání balíčku. Pokud vás nezastihne, zanechá vám odkaz a balíček se pokusí doručit opět později. Z tohoto důvodu je důležité, abyste v objednávkovém formuláři zadali správné telefonní číslo., Na kterém vás bude kurýr kontaktovat.

 • Po objednání zásilku očekávejte zhruba o 2-3 pracovní dny
 • Pokud vám zásilka nepřijde do 3 pracovních dnů od doručení potvrzujícího emailu, kontaktujte nás prosím emailem na info@darkovo.cz nebo telefonicky na 736 651 116
 • Odkaz pro sledování zásilek : Kliknite semČeská pošta ( 149kč ) - Zásilka je doručena na poštu ve vašem městě nebo vesnici kterou si zvolíte. Balík na poště zbývá 18 dní kde si ho můžete kdykoli vyzvednout během otevíracích hodin vaší pošty. Nemusíte se tedy vázat na kurýra.

 • Po objednání zásilku očekávejte zhruba o 2-3 pracovní dny.
 • Pokud vám zásilka nepřijde do 3 pracovních dnů od doručení potvrzujícího emailu, kontaktujte nás prosím emailem na info@darkovo.cz nebo telefonicky na 736 651 116
 • Odkaz pro sledování zásilek : Kliknite semOsobní odběr Zásilkovna ( 59kč ) - Zásilku si vyzvednete v prodejně jednoho z našich více než 750 partnerů po celém Česku.

 • Po objednání zásilku očekávejte na zvolené provoznu přibližně o 2-3 pracovní dny. Po odeslání zásilky obdržíte potvrzení o odeslání emailem a sms zprávou.
 • O přijetí zásilky na zvolenou pobočku budete informováni sms zprávou s kódem pod kterým si to vyzvednete. V případě že sms nedostanete do 3 pracovních dnů od odeslání nás prosím kontaktujte na zákaznické lince 736 651 116
 • Odkaz pro sledování zásilek : Kliknite sem
 • Seznam poboček : Kliknite sem  Doprava zdarma

  Všechny objednávky v celkové hodnotě nad 1200kč s DPH mají poštovné a balné zdarma.   Dodací lhůty

   Dodávka zboží do 48hod

   • Při doručení objednávky do 14:00 hod. zajistíme dodávku zboží v průběhu následujícího dne. V případě víkendu expedujeme zboží první pracovní den po víkendu. 
   • Pokud se vyskytne položka, kterou nevíme dodat ve výše uvedených termínech, budeme Vás informovat o možném termínu dodávky. Při platbě předem, převodním příkazem, posíláme zboží po připsání částky na náš účet.
   • Doručení zboží který je NA OBJEDNÁVKU trvá od 2-14 pracovních dnů. V případě že zboží potřebujete v co nejkratším čase tak se prosím o dostupnosti informujte na zákaznické lince 736 651 116

   Způsoby oznámení 

   O stavu Vaší objednávky Vás informujeme prostřednictvím emailu a SMS zprávou. V případě, že některý z objednaných produktů není na skladě, budeme vás kontaktovat telefonicky.


   Reklamace

   Výměna zboží 

   Zboží zabalte do původního obalu, nepoškozené, nepoužívané, čistý a pošlete jej poštou na naši reklamační adresu: RAJ HOLDING s.r.o., Okružní 884/72, 06401 Stará Ľubovňa. K balíku přiložte kopii faktury s žádostí o výměnu zboží, kde nezapomeňte uvést vaše jméno, adresu a telefonní číslo.

   Ostatní reklamace 

   Nahlaste nejprve na email info@darkovo.cz nebo telefonicky na 736 651 116 a domluvte se se zákaznickou podporou na dalším postupu, aby byla Vaše reklamace vyřízena co nejdříve.

   Vrácení zboží

   Pokud vám dodané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodu do 14 dnů vrátit. Pro bližší informace kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na info@darkovo.cz nebo 736 651 116. Zboží můžete vrátit pokud nebyl používán a je zabalen v originálním balení. Pro zboží který je vyráběn na zakázku neplatí lhůta pro vrácení zboží do 14 dnů. Sedací vaky a kožené pantofle není možné vrátit v zákonné lhůtě z důvodu že každý kus je vyroben na zakázku.

   Telefonické objednávky:

   Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje objednání prostřednictvím našeho internetového obchodu, můžete si objednat zboží i telefonicky na 736 651 116 (Po - Pá: 08:00 - 16:00 hod.)


   KONTAKTNÍ INFORMACE