Informace jak u nás můžete zaplatit.Způsoby platby:
Platba při převzetí zboží - Při převzetí zboží kurýrem nebo dobírkou můžete Vaše zboží zaplatit v hotovosti. Vhodné je mít předem připravenou hotovost, aby nedocházelo ke zbytečnému zdržování při přebírání zásilky.

Platba převodem na bankovní účet - V případě úspěšné platby převodem na náš bankovní účet Vás budeme kontaktovat na Vaši emailovou adresu potvrzujícím emailem. IBAN našeho bankovního účtu je 2300986907 / 2010 FIO banka. Jako variabilní symbol nezapomeňte zadat číslo objednávky v případě že nebude uvedený variabilní symbol může dojít ke zpoždění napařování platby a tím i ke zpoždění dodávky vaší objednávky.

Platební kartou přes zabezpečenou bránu Slovenské spořitelny - Po potvrzení objednávky budete přesměrováni do online platební brány Global Payments, kde uhradíte platbu prostřednictvím své platební karty. Pokud platba proběhne v pořádku, dostaneme okamžitě informaci že platbu jsme přijali a my tak můžeme zboží odeslat ještě v ten den.Jak mohu zaplatit ze zahraničí?

- V tomto případě doporučujeme zvolit platbu platební kartou která je pro Vás bez zbytečných poplatků, velká výhoda je že platbu zaznamenáme okamžitě a vy na svůj objednané zboží nemusíte čekat.

- V případě že nechcete využít platbu kartou je možnost zaplatit to převodem na náš bankovní účet vedený ve FIO BANKE.
Podklady k platbě: IBAN: SK2483300000002300986907, SWIFT: FIOZSKBAXXX, V.symbol: číslo objednávky dostanete na email po potvrzení objednávkyV případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zákaznická linka 736 651 116 nebo emailový kontakt info@darkovo.cz