Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta by neměla chybět na žádné párty. Roztočte kuličku a při každém čísle na vás čeká skleničku s nalitým alkoholem. Alkoholová ruleta vám nabízí více možností, jak se zabavit.

300 Kč s DPH

450 Kč

-150 Kč

Poslední kusy na skladě !

Nové

8466

5901779361345

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL27.06.
Osobní odběr – Zásilkovna28.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Alkoholová ruleta by neměla chybět na žádné párty. Roztočte kuličku a při každém čísle na vás čeká skleničku s nalitým alkoholem. Alkoholová ruleta vám nabízí více možností, jak se zabavit. Přizpůsobte si hru přesně tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Dejte si však pozor. Po této ruletě vám na druhý den nemusí být nejlepší.

Stručný popis:

  • zábavná hra pro každou pořádnou párty
  • můžete hrát i variantu s jídlem a pohárky plnit gumovými medvídky, ořechy, rozinkami atd ...

 
Návod ke hře: Do sklenic se nalije různý druh alkoholu. První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Padne číslo shodující se s číslem na skleničce. Dotyčný skleničku vypije. Dále pokračuje další hráč. Pokud si ten vylosuje prázdný skleničku, získává imunitu a hraje další na řadě. Vyhrává ten, kdo vypije poslední skleničku. Nebo si vymyslete různé varianty hraní, je to jen na vás jak se budete vědět zabavit. Např. první hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Musí vypít všechny pohárky kromě toho čísla, na které padla kulička. Pak hraje další hráč. Vyhrává hráč, který trefí domů.Obsah balení:

  • 1x ruleta
  • 2x kulička
  • 16x skleničku
30 podobných produktů ve stejné kategorii