Rozkladacia pohovka - Medvídek

Skládací pohovka je skvělou ozdobou každého dětského pokoje. Pohádkové křeslo lze použít jako kus nábytku, jako dekoraci, ale také jako plyšovou hračku pro dítě. Výrobek je velmi stabilní a bezpečný. Každé křeslo lze rozložit pomocí zipu! Jedinečné i praktické dětské křesílko.

1 350 Kč s DPH

Poslední kusy na skladě !

Nové

B529

5907176652529

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL28.05.
Osobní odběr – Zásilkovna29.05.
Popis výrobku
Popis výrobku

Skládací pohovka je skvělou ozdobou každého dětského pokoje. Pohádkové křeslo lze použít jako kus nábytku, jako dekoraci, ale také jako plyšovou hračku pro dítě. Výrobek je velmi stabilní a bezpečný. Každé křeslo lze rozložit pomocí zipu! Jedinečné i praktické dětské křesílko. Může sloužit k sezení, odpočívání, hraní, kreslení nebo jen ke shlédnutí televize. Křesílko je lehké, proto si ho dítě může snadno samo přemístit kdekoliv.

Pozor! Pohovka je ručně šitá, což znamená, že barevná kombinace a struktura plyše se může lišit od produktového obrázku v závislosti na momentální dostupnosti materiálu. V zásadě jsou ale při výrobě použity tytéž barvy, rozdíl může nastat výhradně ve spektru odstínů. V tomto případě se jedná o odstíny béžové a hnědé barvy.

  •      Model: Medvídek
  •      Věk: 1+
  •      Rozměry: Složené: 72x50x48cm
                       
    Rozložené: 72x50x90cm
30 podobných produktů ve stejné kategorii