Sedací vak Ecopuf -Seat TOM - Polyester

Každý z nás jistě zná mluvící Toma a Angelu. Tom a Angela jsou hrdiny karikatury "Talking Tom and Friends", kterou milují děti na celém světě, a která je nyní součástí naší sbírky vaků a křesel pro děti.

1 800 Kč s DPH

Zboží máme skladem

 • Růžová
 • Modrá
 • Černá
 • Fialová
 • Šedá
 • Žlutá

Nové

EF2062

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL12.03.
Popis výrobku
Specifikace
Příslušenství
Popis výrobku

Každý z nás jistě zná mluvící Toma a Angelu. Tom a Angela jsou hrdiny karikatury "Talking Tom and Friends", kterou milují děti na celém světě, a která je nyní součástí naší sbírky vaků a křesel pro děti.

Nová kolekce sedacích vaků "Talking Tom" je dokonalým dárkem pro děti.

Sedací vak Tom je lehký, bezpečný vak navržený pro děti. Díky přídavné rukojeti a nízké hmotnosti bude každé dítě schopno přemístit vak na místo, kde si chce momentálně odpočinout nebo se zahrát. Vak nemá ostré hrany, je profilovaný pro nejmenší, aby se zajistilo správné držení těla při sezení. Křeslo je vyrobeno z bezpečné, na dotyk příjemné látky. Jako materiál je použit polyester s příměsí bavlny, což zajišťuje látku aby byla příjemná na dotek. Kvalitní materiály používané při výrobě a velmi pečlivé zpracování zaručují dlouhou životnost.

Sedací vak je vyráběn na objednávku. Doba realizace je 5 pracovních dnů. Sedací vak neobsahuje podnožník.

Použití:

  • Interiér,
  • exteriér - za pěkného počasí na nezbytný čas během sezení nebo pod přístřeškem - nedoporučujeme stálý pobyt sedacího vaku v exteriéru. Není UV rezidentní. Sedací vak ztratí svou krásnou sytou barvu, dlouhodobým způsobeným nepříznivých povětrnostních podmínek může dojít k dřívějšímu, rychlejšímu opotřebení a následně k znehodnocení vaku.
  • POZOR – Podlahové topení urychluje degradaci granulátu. Zároveň je třeba sedací pytel častěji přesouvat nebo během nepřítomnosti přesunout z podlahy, aby nedocházelo k přehřívání materiálu. Přehřívání nepříznivě působí na životnost sedacího vaku.
  • Sedací vaky se nesmí umisťovat do blízkosti krbů nebo topných těles!

Údržba:

  • Velmi snadná údržba. Vysavačem vysajeme prach ze záhybů a švů. Povrch se čistí vlhkým bavlněným hadříkem. Nejlepší namočeným ve vlažné mýdlové vodě. Polyester se nesmí čistit žádnými chemickými čistidly. Také sedací vak nepere. Při domácím praní může dojít k poškození spodní úpravy materiálu (ochranná pryžová vrstva může začít praskat a odlupovat se. Při extrémním znečištění doporučujeme profesionální čištění v čistírně (nejjemnější čištění bez odstřeďování).
  • Nepereme, nesušíme v sušičce, nevybělujeme, nečistíme chemicky

Sedací vak je vybavený dvojitým zipem, díky čemuž se granulát nedostane ven. Pokud se vám vak po čase vysedí, jednoduše můžete odzipsovaním obou zipů výplň doplnit.

Jako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrenové kuličky na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude taburetka vyplněna neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Pod kódem EF2 najdete na naší stránce všechny sedací vaky z polyesteru.

Specifikace
Objem150 l
Výška70 cm
Šířka53 cm
Výška sedenia25 cm
Hĺbka sedenia37 cm
Nosnosťdo 130kg
ZnačkaEcopuf
MaterialPolyester s příměsí bavlny
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
Záruka na výplň6 měsíců
Vnitřní obalNie
30 podobných produktů ve stejné kategorii