Sedací vak Ecopuf - Sakwa M Modern Velvet premium

Sedací vak Sakwa M je hitem, ani na okamžik nebudete litovat tohoto rozhodnutí. Všestranný model, který si zamilujete na první pohled. Ideální pro děti

3 400 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

EF3027

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL03.06.
Popis výrobku
Specifikace
Popis výrobku

Sedací vak Sakwa M je hitem, ani na okamžik nebudete litovat tohoto rozhodnutí. Všestranný model, který si zamilujete na první pohled. Ideální pro děti. Nižší vak se širší základnou vytvoří super místo na lenošení. Díky svému tvaru na může vaše dítě sedět, ležet či válet se;) Vyznačuje se univerzálností, příjemným vzhledem a ideální velikostí pro děti. Posedí si na ní i dospělý avšak nemá vhodné rozměry pro ideální pohodlí pro dospělého. Doporučujeme pro všem malé rošťáky.

Sakwa M je vhodná zejména pro děti.

Podobné vaky: Sakwa L

Sakwa M v jiném materiály: Ekokůže , Polyester, Modern prémium, Design, Modern plyš, Tom, Ovčí kůže, Sakwa M barevná, Modern polyester.


Sedací vak je vyráběn na objednávku. Doba realizace je 5 pracovních dnů. Sedací vak neobsahuje podnožník.

Plyš amore, Modern plyš, Magic Velvet, Modern Velvet- EF3

Potahová látka s hebkým povrchem, velmi příjemná na dotek. Jde o velur s měkkým, hebkým, řezaným vlasem a vyrábí se na speciálním tkalcovském stavu. Látka velmi připomíná semiš. Velvet se vyznačuje snadnou údržbou, je odolná a silnější než běžná tkanina.

Ze všech dostupných materiálů v našem obchodě jde o nejlepší materiál. Je to zlatá střední cesta z pohledu všech kritérií. Ať už jde o poměr ceny a kvality, údržby, životnosti, pohodlnosti, vzhledu a dostupnosti modelů v tomto materiály.

Znaky: Měkký, jemný, super přizpůsobivý, nedokáže držet tvar, stálobarevný, menší nasákavost vody než běžný textil, hřejivý, snadná údržba, extra příjemný na dotyk, hladký, vhodný pro alergiky

Použití:

  • interiér,
  • exteriér - za pěkného počasí na nezbytný čas během sezení nebo pod přístřeškem - nedoporučujeme stálý pobyt sedacího vaku v exteriéru. Není UV rezidentní. Sedací vak ztratí svou krásnou sytou barvu, dlouhodobým způsobeným nepříznivých povětrnostních podmínek může dojít k dřívějšímu, rychlejšímu opotřebení a následně k znehodnocení vaku.


Údržba:

  • Velmi snadná údržba. Vysavačem vysajeme prach ze záhybů a švů. Povrch se čistí vlhkým bavlněným hadříkem. Nejlepší namočeným ve vlažné mýdlové vodě. Velvet se nesmí čistit žádnými chemickými čistidly. Při extrémním znečištění doporučujeme profesionální čištění v čistírně (nejjemnější čištění bez odstřeďování).
  • Sedací pytel lze prát. Jelikož se jedná o nábytek a švy jsou při používání velmi namáhané, častým praním může dojít k jejich rychlému opotřebení. Častým praním zkracujete životnost sedacího pytle.
  • Z vaku vyjmeme vnitřní obal s granulátem. Potah pereme na nízkých teplotách (do 30°C), nejideálněji na nejjemnějším pracím programu.
  • Při sušení v sušičce používejte jen programy na jemné a citlivé textilie a nízkou teplotou. Při běžném sušení neumisťujeme na slunce, může dojít k vyblednutí.
  • Nebělíme, nečistíme chemicky


Sedací vak je vybaven dvojitým zipem, díky čemuž se granulát nedostane ven. Pokud se vám vak po čase vysedí, jednoduše můžete odzipsovaním obou zipů výplň doplnit.

Jako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrénové kuličky, na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude vak vyplněn neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Pod kódem EF3 najdete na naší stránce všechny sedací vaky a taburetky z plyše.

Specifikace
Objem250 l
Výška50 cm
Šířka90 cm
Nosnosťdo 130kg
ZnačkaEcopuf
MaterialMagic Velvet Plyš
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
Záruka na výplň6 měsíců
Vnitřní obalÁno
30 podobných produktů ve stejné kategorii