Noc v designovém pokoji Grand hotelu Imperial****

Je milovníkem designu nebo si potrpí na luxusní hotelové interiéry a rád by vyzkoušel něco nového a originálního? Dopřejte mu možnost strávit noc v designovém pokoji Grand hotelu Imperial ****. Na výběr má z 29 originálních pokojů od různých designérů, studií a architektů.

2 999 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL29.10.
Zásilkovna30.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Je milovníkem designu nebo si potrpí na luxusní hotelové interiéry a rád by vyzkoušel něco nového a originálního? Dopřejte mu možnost strávit noc v designovém pokoji Grand hotelu Imperial ****. Na výběr má z 29 originálních pokojů od různých designérů, studií a architektů. Co třeba takový "Ještědský pokoj""RETRO pokoj" či pokoj ve stylu UAX designu? Výběr je opravdu veliký a zážitek nezapomenutelný. Stačí jen zarezervovat a těšit se na originální pobyt pod Ještědem.

REGION: Liberecký kraj (Liberec), DOBA TRVÁNÍ: 1 noc, POČET OSOB: 2, SPECIFIKACE: ubytování v designovém pokoji dle vlastního výběru + čtyřchodové degustační menu pro dva

Noc v designovém pokoji Grand hotelu Imperial****

ubytování v designovém pokoji dle vlastního výběru + čtyřchodové degustační menu pro dva

Program

Ideální dárek pro gentlemana, který si potrpí na luxusu! Tento hotelový design určitě nadchne každého a zajistí vzpomínky na hóóóódně dlouhou dobu. Čtyřhvězdičkový Grand Hotel Imperial totiž nabízí 29 originálních pokojů od různých designérů, které zanechají dojmy i v tom největším labužníkovi. Originální pobyt v Liberci ještě umocní čtyřchodové degustační menu a snídaně formou bufetu. Pobyt je určen pro dvě osoby.

Podmínky

Délka pobytu je 1 noc. Příjezd do hotelu je možný nejdříve ve 14:00. Odjezd je možný nejpozději ve 12:00.

Počasí

Počasí nemá vliv na konání zážitku.

Počet účastníků

Ubytování i wellness je určeno pro 2 osoby.

Oblečení

Není třeba žádné speciální oblečení.

Sezóna

 Celoročně.

Rezervace termínu 

Rezervaci je třeba provést co nejdříve, záleží na obsazenosti hotelu.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.