Kryoterapie - léčba mrazem

Horkou saunu zná, ale už někdy zažil mrazivou saunu? Brr! Kryoterapie neboli léčba mrazem je skvělá léčebná metoda na všechny neduhy. A hlavně skvělý zážitek pro chlapy, kteří si užívají extrémní rozdíly teplot. Chlad a mráz je od pradávna léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Ujistěte ho, že mu sice bude opravdu zima, ale to je právě ono!

499 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL04.10.
Zásilkovna05.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Horkou saunu zná, ale už někdy zažil mrazivou saunu? Brr! Kryoterapie neboli léčba mrazem je skvělá léčebná metoda na všechny neduhy. A hlavně skvělý zážitek pro chlapy, kteří si užívají extrémní rozdíly teplot. Chlad a mráz je od pradávna léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Ujistěte ho, že mu sice bude opravdu zima, ale to je právě ono! Bude to stát za to. Zatímco v sauně se běžná teplota pohybuje v rozmezí od 60 až do 110 stupňů Celsia, v polariu dosahuje teplota mínus 110 až 160 stupňů Celsia. Dalším rozdílem je také to, že po klasické sauně chlap odpočívá na lehátku třeba i s pivem v ruce, při kryoterapii si užije po opuštění polaria pohyb a cvičení. Připravte ho na mráz, je to přímo arktický zážitek!

REGION: Praha, DOBA TRVÁNÍ: 45 - 60 minut, POČET OSOB: 1, SPECIFIKACE: Kryoterapie - 1 vstup

Kryoterapie - léčba mrazem

Kryoterapie - 1 vstup

Program

Již od nepaměti je známo, že chlad léčí bolesti a záněty. Jen musí být využit ve správné formě a délce. Zážitek zahrnuje lékařskou prohlídku a zhruba 3 minuty v kryokabině. V polariu dosahuje teplota -110 až -160ti stupňů Celsia, ale než se člověk naděje, už je zase venku. I přes to, že pobyt v mrazivé komoře je krátký, blahodárné účinky na tělo jsou velmi rozsáhlé. Po mrazivém zážitku následuje půl hodina cvičení, které tento regenerační pobyt ještě umocní. Zážitek probíhá v Praze a je určen pro jednu osobu.

Co by měl otužilec vědět?

Pro absolvování kryoterapie doporučujeme přinést s sebou:

· Páni: bavlněné kraťasy (trenýrky), silnější ponožky, oblečení na cvičení, ručník

· Dámy: kraťasy bavlněné, tílko nebo body (lze i ve spodním prádle či plavkách), silnější ponožky, oblečení na cvičení, ručník.

Podmínky

Osoby starší 15 let bez závažných chronických i akutních chorob.

Čas

Přibližně 45 - 60 minut.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Sezóna

Zážitek probíhá celoročně.

Rezervace termínu

Rezervaci je třeba provést 14 dní předem.

PLATNOST POUKAZU 12 MĚSÍCŮ
Platnost poukazu je 1 rok, tedy celých 12 měsíců od jeho zakoupení.