Sedací polštář Ecopuf - Pillow CLASSIC polyester

Měkké, lehké, pohodlné, praktické, velké - to je možné jen s polštářem Classic. Má ideální velikost pro relaxaci, učení a hraní.

2 800 Kč s DPH

Zboží máme skladem

Nové

Doručení ZDARMA od 2 000 Kč

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?

Kurýr PPL26.05.
Popis výrobku
Specifikace
Příslušenství
Popis výrobku

Měkké, lehké, pohodlné, praktické, velké - to je možné jen s polštářem Classic. Má ideální velikost pro relaxaci, učení a hraní. Vybaven popruhy, díky kterým se dá snadno a volně tvarovat. Když se umístíte do ležící polohy, můžete na něm spát nebo relaxovat po náročném dni ve škole nebo v práci, a když je v "stoji", bude z něj ideální křeslo. Polštář můžete vytvarovat tak, abyste pohodlně odpočívali před televizí v polosedě.

Vzorník:

Polyester


Jako výplň používáme jen ty nejkvalitnější polystyrenové kuličky na které poskytujeme záruku 6 měsíců. U nás se Vám tedy nestane, že Vám bude sedací vak vyplněn neoriginálním granulátem nebo regranulát, který dokonce škodí Vašemu zdraví.

Sedací vaky Ecopuf jsou zárukou kvality, trvalosti což dokazuje i záruka na výplň 6 měsíců kterou nenabízí žádný výrobce sedacích vaků. Hlavní rozdíl od klasických sedaček je, že nemají pevnou základnu takže se perfektně přizpůsobí vašemu tělu co Vám poskytne pohodlí a relax.

Sedací vak je vyráběn na zakázku . Doba realizace je 10 pracovních dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakoupit si ho můžete ZDE.

Specifikace
Výška170 cm
MaterialPolyester
CertifikacePZH
Záruka24 měsíců
ZnačkaEcopuf
Objem420 L
Základna135 cm
Záruka na výplň6 měsíců
30 podobných produktů ve stejné kategorii